Darmowe badanie włosów i skóry głowy

Masz problemy z włosami i skórą głowy? Przyjdź na bezpłatne dermokonsultacje marki DORA PHARMACIA.

Z przeprowadzonych przez firmę Dora Pharm badań wynika, że aż 80% Polaków ma problemy z włosami i skórą głowy, często nie zdając sobie z nich sprawy i stosując niedopasowane kosmetyki do pielęgnacji, które - zamiast pomagać - szkodzą.

Dlatego firma Dora Pharm, producent włoskich dermokosmetyków, opiera strategię sprzedaży swoich produktów na przygotowywaniu komputerowej diagnozy włosa przeprowadzanej przez dermokonsultantki, które regularnie odwiedzają partnerskie apteki oferujące kosmetyki DORA PHARMACIA, oferując badanie włosów i skóry głowy za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego, a następnie doradzając wybór odpowiednich preparatów.

Przy pomocy specjalnego mikroskopu o dużej skali powiększenia badana osoba widzi na ekranie komputera obraz swojej skóry głowy oraz włosów, podczas kiedy dermokonsultantka odpowiada na pojawiające się pytania, wyjaśnia szczegóły, wskazuje przyczyny występujących problemów oraz produkty, które rozwiążą dany problem. Po zakupie produktu pacjent otrzymuje zaproszenie na wizytę kontrolną.

"Dermokonsultacje to najlepszy sposób na pomoc pacjentowi odczuwającemu dyskomfort związany z problemami włosów i skóry głowy, zwłaszcza, że większość osób nie ma wystarczającej ilości czasu na oczekiwanie w kolejkach do gabinetów lekarskich, a może skorzystać z porad fachowca przy okazji zakupów w aptece." - mówi Katarzyna Gancewska, Manager Generalny w Dora Pharm. "Taka bezpośrednia forma rozpoznawania potrzeb i problemów danego klienta pozwala na dokładną i trafną diagnozę" - dodaje.

Dermokosmetyki DORA PHARMACIA są sprzedawane w 5 liniach produktowych, przeznaczonych do rozwiązywania konkretnych problemów ze skórą głowy i włosami:

Linia wzmacniająca - do włosów nadmiernie wypadających

Linia przeciwłupieżowa - do skóry głowy dotkniętej problemem łupieżu suchego lub tłustego

Linia seboregulująca - do skóry głowy i włosów nadmiernie przetłuszczających się

Linia odżywcza - do suchych włosów i skóry głowy

Linia regenerująca - do cienkich i delikatnych włosów

Adresy aptek oraz terminy darmowych dermokonsultacji dostępne są na stronie firmowej Producenta.

alat

Zobacz też:

Fakty i mity na temat pielęgnacji włosów

Czytaj w Znam.to: Mój 'must have' dla wrażliwych oczu

Więcej o: