farbowanie

 • Galeria najlepszych fryzur gwiazd

  Galeria najlepszych fryzur gwiazd

  Z pewnością kojarzycie fryzury gwiazd, które mogą mieć po kilkanaście lat i mimo zmiany mody, nie patrzymy na nie z politowaniem. Są też i zupełnie świeże propozycje, wokół których był pozytywny szum i wygląda na to, że przejdą do historii. Przyjrzyjmy się im z bliska!

  annaszulc
 • Jak dobrać kolor, który będzie ci pasował?

  Jak dobrać kolor, który będzie ci pasował?

  Na piękne włosy składa się mądre cięcie i kolor dobrany do typu urody. Sporo osób długo zastanawia się przed wyborem odpowiedniego odcienia - i słusznie! Nie ma nic gorszego niż sięgnięcie po pierwsze z brzegu opakowanie farby, sugerując się kolorem włosów modelki na froncie. Chcesz dowiedzieć się w jakim kolorze będziesz wyglądać najlepiej? Sprawdź koniecznie!

  annaszulc
 • Jak pielęgnować farbowane włosy?

  Jak pielęgnować farbowane włosy?

  Twoje kosmyki są suche i zniszczone farbowaniem? Masz rozdwajające się końcówki, trudne w rozczesywaniu lub wypadające włosy? Czas na piękną i lśniącą czuprynę! Koniecznie sprawdź zbiór przygotowanych przez nas porad, przepisów i inspiracji i wybierz coś dla siebie!

  annaszulc
 • Zachowaj kolor na długo

  Zachowaj kolor na długo

  Przedstawiamy kilka zasad, które pomogą przedłużyć trwałość koloru włosów farbowanych i uchronić je przed zniszczeniem.

 • Two tone hair w stylu Moniki Brodki

  Two tone hair w stylu Moniki Brodki

  Na punkcie charakterystycznej koloryzacji włosów gwiazdy światowego kina szaleją już od dawna. Two tone hair staje się coraz bardziej popularna - również w Polsce!

  K.B.
 • Syoss wprowadził kremy do koloryzacji włosów

  Syoss wprowadził kremy do koloryzacji włosów

  Najpierw pojawiły się kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów. Teraz marka Syoss zdecydowała się na wprowadzenie nowości w postaci kremów do koloryzacji.

  Katarzyna Bigos
 • Farbowanie włosów henną

  Farbowanie włosów henną

  Chciałybyście zmienić kolor włosów, ale boicie się, że farba wam je zniszczy? Naturalnym środkiem, który podkreśli wasz naturalny odcień jest henna.

  Katarzyna Bigos
 • Farbowanie w domu: blondynka czy brunetka?

  Farbowanie w domu: blondynka czy brunetka?

  To zależy. Od tego, jako kto się lepiej czujesz, jaki masz typ urody i na jaki odcień blondu lub brązu się zdecydujesz. Prezentujemy też nowe farby do domowej koloryzacji i kosmetyki typu "lock-in", chroniące kolor.

 • Metamorfozy Luli Look: czekamy na zgłoszenia!
 • Quiz: Czy wiesz, jak prawidłowo pielęgnować włosy?
Więcej o:

farbowanie