Two tone hair w stylu Moniki Brodki

Na punkcie charakterystycznej koloryzacji włosów gwiazdy światowego kina szaleją już od dawna. Two tone hair staje się coraz bardziej popularna - również w Polsce!

Jest to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów ostatnich miesięcy. Gwiazdy już od jakiegoś czasu stawiają no modną koloryzację. Dlaczego? Bo to prosty sposób na urozmaicenie naszej fryzury. Przejście z jednego odcienia w drugi, ciemniejszy lub jaśniejszy, wygląda ciekawie . Włosy, dzięki takiemu zabiegowi wyglądają również bardziej dziewczęco. By jednak koloryzacja tego typu prezentowała się odpowiednio - powinna być umiejętnie wykonana. Przejście między odcieniami powinno być płynne.

Zrobiona prawidłowo - będzie wyglądała naturalnie . I właśnie o taki efekt chodzi. Po pierwsze rozjaśnione, lub przyciemnione włosy powinny pozostawać w podobnej tonacji kolorystycznej, co odcień wyjściowy. Chcąc uzyskać bardziej naturalny efekt - postaw na różnicę: ton lub 2 . Wówczas farbowane są one w taki sposób, że przenikają się, nie tworząc wyraźnej linii oddzielającej oba kolory. To również najlepsza metoda na powrót do swojego koloru włosów.

Zobaczcie przykład poprawnie wykonanej koloryzacji i tej, która nie do końca wygląda dobrze:

Lily Aldridge w bieliźnie Victoria's SecretLily Aldridge w bieliźnie Victoria's Secret www.victoriassecret.com

Ostatnio również Monika Brodka zdecydowała się ponieść trendom fryzjerskim. Jak wam się podoba jej zmiana?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, które gwiazdy postawiły na podobną koloryzację!

Zobacz również

Stylizacja paznokci po brytyjsku

Więcej o: