Gwiazdorska okładka listopadowego Voguea

Piękne aktorki, bohaterki musicalu "Nine", pojawiły się na okładce najbardziej cenionego modowego magazynu! Która z gwiazd prezentuje się najlepiej?

Listopadowy numer Vogue'a zdecydowanie się wyróżnia - rzadko aż cztery, światowej sławy gwiazdy pojawiają się na jednej okładce. I to jakie gwiazdy: Nicole Kidman, Marion Cotillard, Penelope Cruz , Kate Hudson! Choć każda z nich reprezentuje zupełnie inny rodzaj kobiecości i seksapilu, to jednak wszystkie zasługują na miano ikon stylu. Co jeszcze łączy piękne aktorki? Musical "Nine" , dzieło zainspirowane kinem niezapomnianego reżysera Federico Felliniego.

Kreacje, w których gwiazdy pozowały do sesji dla magazynu pochodzą z kolekcji typu pre na jesień 2009. Nicole Kidman wyglądała majestatycznie w sukni pre-fall projektu Alexandra McQueena , równie wspaniale prezentowała się sukienka Marion Cotillard z kolekcji pre-fall Prady .

Mamy przyjemność poinformować, że Lula objęła patronat medialny nad filmem "Nine" w Polsce! Przygotujcie się na ciekawe materiały, dotyczące tego niezwykłego obrazu i grających w nim aktorek!

Która z gwiazd wygląda najlepeij na okładce Vogue?
Więcej o: