prosto z okładki

 • Wybieramy najlepszą okładkę lutego!

  Wybieramy najlepszą okładkę lutego!

  Przedstawiamy zestawienie najbardziej udanych okładek z lutowych numerów magazynów modowych i lifestyle'owych. Vogue, Harper's Bazaar, Dansk - który magazyn przyciągnąłby waszą uwagę w kiosku?

  Nat
 • Modelki Victoria's Secret na okładce ELLE US

  Modelki Victoria's Secret na okładce ELLE US

  Po latach przerwy, ELLE postanowiło zrezygnować z okładkowych gwiazd i wskrzesić erę supermodelek. Zobacz najbardziej zmysłowe aniołki VS w plażowej sesji.

  Nat
 • Okładki Vogue na wrzesień 2011 - która najlepsza?

  Okładki Vogue na wrzesień 2011 - która najlepsza?

  Ważny, wrześniowy numer Vogue to wyzwanie dla każdej edycji narodowej. Nic dziwnego, że okładki w tym miesiącu goszczą najpopularniejsze modelki na zdjęciach najlepszych fotografów. Porównaj różne edycje!

  Nat
 • Christina Ricci w Nylon - przepiękne lata 60.!
 • Przewrotna sesja w Tatler

  Przewrotna sesja w Tatler

  Gra z konwencją, bawi się z widzem i jego oczekiwaniami - taka jest  sesja w najnowszym numerze Tatler. Koniecznie zobaczcie!

  marikka
 • Szokująca sesja Tildy Swinton

  Szokująca sesja Tildy Swinton

  Uroda Tildy Swinton budzi sprzeczne emocje, ale trzeba przyznać, że jest aktorka jest jedną z większych osobowości wśród gwiazd. Jej styl inspiruje projektantów, fotografów i... stylistów. Dowodem jest ta sesja - koniecznie zobaczcie!

  marikka
 • Zgadnij, kto to - ODPOWIEDŹ

  Zgadnij, kto to - ODPOWIEDŹ

  Większość z Was znała odpowiedź, ale przyznajcie, że gwiazda w tej sesji Was zaskoczyła! Zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w metamorfozach dla V Magazine.


  marikka
 • Jada Pinkett Smith w rodzinnym wydaniu dla "Redbook"

  Jada Pinkett Smith w rodzinnym wydaniu dla "Redbook"

  Jak widać, można w Hollywood stworzyć ciepły, rodzinny dom, a przynajmniej jego pozory. Zobacz jedną z najpiękniejszych amerykańskich aktorek na prywatnych fotografiach ze sławnym mężem Willem i córką Willow!

  annaszulc
 • Emma Stone w bikini dla "Vanity Fair"

  Emma Stone w bikini dla "Vanity Fair"

  Młoda amerykańska aktorka pokazuje ciało na letnich fotografiach popularnego czasopisma traktującego o modzie, gwiazdach i kulturze.

  annaszulc
 • Zoe Saldana dla "C Magazine"

  Zoe Saldana dla "C Magazine"

  Sprawdź jak wygląda piękna aktorka z "Avatara" w białym seksownym stroju kąpielowym Herve Leger i na pozostałych zdjęciach z sesji dla kalifornijskiego magazynu!

  annaszulc
Więcej o:

prosto z okładki