Rodzina Kardashian na okładce "RedBook"

Jedna z najsłynniejszych amerykańskich rodzin świętowała ostatnio swoją obecność na okładce czasopisma, na której znalazło się miejsce dla wszystkich poza głową rodziny. Sprawdźcie jak wygląda dwustronicowe zdjęcie i jak prezentowały się Kardashianki na przyjęciu!

To jest zgrana rodzina! Kris Jenner - mama sześciorga dzieci i menadżerka w jednym w wywiadzie broni swoich córek, którym często zarzuca się, że nic nie robią, a są sławne. Otóż ta piękna rodzina zarobiła podobno 65 milionów dolarów tylko w ciągu 2010 roku! Kris dementuje zarzuty wobec swoich córek:

Moje dzieci pracują od 13. roku życia - dla mnie to wielkie nieporozumienie twierdzić, że dziewczyny nic nie robię. Pracują i to po 25 godzin na dobę! Nie mają żadnego talentu? Nie są może piosenkarkami czy tancerkami, ale na pewno wiedzą, jak wyprodukować show telewizyjne. Można to nazwać talentem albo nie, ale mają kilka swoich programów. A wy ile macie?

Nas to przekonuje - pomijając kilka wpadek po drodze do sukcesu, dziewczyny prowadziły swoją sieć sklepów i z pewnością się nie obijały. Jakie Wy macie zdanie na temat Kardashianów? Oglądacie ich reality show?

Jeśli jesteście ciekawe jak wyglądała słynna rodzina na czerwonym dywanie podczas imprezy "RedBook", koniecznie zajrzyjcie do GALERII !

Kardashianowie na okładce RedBookKardashianowie na okładce RedBook fot. RedBook

Więcej o: