Selena Gomez na okładce magazynu "Billboard"

19-letnia aktorka i piosenkarka w lipcowym numerze popularnego czasopisma w żółtym kostiumie retro. Podoba Wam się?

Aktorka i piosenkarka, która swoją karierę zaczęła od grania głównej roli w serialu Disneya pt. "Czarodzieje z Waverly Place", a obecnie promuje swój trzeci album "When The Sun Goes Down", pojawiła się w lipcowym numerze magazynu "Billboard ".

Na zdjęciu zdobiącym okładkę ma na sobie żółty biustonosz i majtki z wysokim stanem w stylu retro . Do tego jasny kolor peruki, subtelne sandały na szpilce i ciekawy kapelusz. Musimy przyznać, że w blondzie jest gwieździe zupełnie nie do twarzy.

W wywiadzie Selena Gomez opowiada o tym, że kiedyś chciałaby nagrać płytę w języku hiszpańskim; stara się żyć ekologicznie i nie popiera żadnych projektów, które w znaczący sposób szkodzą środowisku. Opowiada również o wsparciu jakim darzy ją mama-menadżerka. Twierdzi, że ma mieszane uczucia wobec Internetu - kocha go za możliwość kontaktu z fanami i nienawidzi za przykrości, których przez niego doświadcza. O swojej najnowszej płycie mówi:

To techno-dance. Pop to coś z czym czuję się najbardziej komfortowo. Pracuję z producentami, z którymi się znamy - wiedzą w jakim kierunku chcę iść i dobierają utwory do mnie i mojego stylu. Jestem szczęściarą!

Więcej informacji znajdziecie w magazynie "Billboard ".

Jak podoba się Wam gwiazda w takim wydaniu?

Selena Gomez na lipcowej okładce magazynu BillboardSelena Gomez na lipcowej okładce magazynu Billboard fot. mat. prasowe

Więcej o: