Jean-Charles de Castelbajac i LEGO

Słynny francuski projektant Jean-Charles de Castelbajac czerpie inspiracje z różnych źródeł. W kolekcji jesiennej pojawiły się postacie z Ulicy Sezamkowej, a teraz przyszedł czas na klocki LEGO.

Kreator w swoich projektach coraz częściej używa motywów, które znamy z dzieciństwa . W jego kolekcjach pojawia się Myszka Mickey, Kaczor Donald, Pluto, Kermit, Supermen oraz klocki LEGO. Jego kolekcje są kolorowe, a "infantylne" motywy wręcz idealnie pasują do tej stylistyki.

Projekt: Jean-Charles CastelbajacProjekt: Jean-Charles Castelbajac Fot. AP Retures

Jean-Charles zaprojektował okulary, które można dowolnie ozdabiać klockami a we współpracy z firmą odm powstały zegarki inspirowane LEGO. Kolekcja zegarków nazwana została JCDC Pop Hours . Akcesoria dostępne będą w sześciu kolorach : zielonym, niebieskim, żółtym, czarnym, białym i czerwonym. Paski z żywicy są ozdobione "wypustkami", które przypominają powierzchnię klocków LEGO. To wesołe, pop-rockowe dodatki dla odważnych konsumentów.

Jean Charles de Castelbajac JC/DC POp HoursJean Charles de Castelbajac JC/DC POp Hours Jean Charles de Castelbajac JCDC fot. shoppingblog.com

Jest to pierwsza linia zegarków projektanta i miejmy nadzieję, że w jego kolekcjach pojawi się coraz więcej równie ciekawych dodatków. Jest to całkiem możliwe, ponieważ w sieci pojawiły się informacje, że współpraca Jean-Charlesa de Castelbajac z firmą odm będzie kontynuowana .

Projektant stworzył też kolekcję "ubrań" dla ludzików LEGO - zobacz pokaz!

Zobacz kolekcję wnuczki Jean-Charlesa de Castelbajaca - The Old Ladies' Rebellion

Moda dopasowana do wieku

Czytaj w Znam.to: Cudowny zapach w kąpieli, terapia i relaks za nie wielką cenę

Więcej o: