Rei Kawakubo i The Beatles

Rei Kawakubo, japońska projektantka, nazywana jest królową kolaboracji. Najnowszym przedsięwzięciem, w którym weźmie udział będzie współpraca z firmą reprezentującą The Beatles.

Rei podjęła się zaprojektowania linii torebek The Beatles. Poza ogłoszeniem współpracy nie podano żadnych dodatkowych informacji. Wiadomo tylko, że rzeczy mają się pojawić w sklepach marki w połowie listopada .

Współpraca Comme des Garçons , firmy Rei i Apple Corps Ltd ., spółki, która posiada prawa do wizerunku i dorobku The Beatles, będzie długoterminowa. W mediach pojawiają się już spekulacje, że w następnej kolejności powstaną T-shirty inspirowane legendarnym zespołem.

The BeatlesThe Beatles The Beatles, fot.EASTNEWS

Zastanawiające w którą stronę pójdzie zespół kreatywny Rei . Mogą wykorzystać wizerunek piosenkarzy, stare zdjęcia, stroje sceniczne, albo projekty okładek The Beatles. Jednym z motywów, który może się pojawić na torbach jest żółta łódź podwodna ("Yellow submarine "). Może to być też jedno z czarno-białych zdjęć piosenkarzy, albo logo zespołu. Niezależnie co projektanci Comme des Garçons wykorzystają na pewno podejdą do tego tematu bardzo kreatywnie, tak jak do wszystkiego, co swoim nazwiskiem sygnuje Rei Kawakubo .

Dowiedz się więcej o marce Comme des Garçons i Rei Kawakubo .

Więcej o: