Wasze recenzje: peeling do ciała

Perfecta - MARCEPANOWY Cukrowy peeling do ciała złuszczająco-wygładzający

Recenzję dla znam.to i lulalook.pl napisała: widokzwenus

Kupiłam peeling Dax Cosmetics za namową koleżanki. Ponieważ bardzo lubię zapach marcepanu postanowiłam zrobić wyjątek i kupić kosmetyk o "kuchennym" zapachu, czego z reguły nie robię.

I w zasadzie nie wiem czy warto było łamać tę zasadę.

Peeling pachnie naprawdę świetnie... dopóki pozostaje w pudełku. Podczas rozcierania na ciele zmienia zapach na bardziej sztuczny i średnio przyjemny. Woń pozostaje jeszcze przez chwile na skórze, dlatego wrażliwcy powinni stosować go raczej przed kąpielą czy prysznicem. A stosować chyba warto bo mimo wad zapachowych okazuje się, że jego działanie jest całkiem pozytywne i zaskakująco skuteczne.

Peeling bardzo dobrze ściera martwy naskórek i pobudza krążenie. Na tyle dobrze, że odradzałabym go osobom o bardzo wrażliwej skórze bo moc ścierna przekracza przeciętny zakres. Drobinki są raczej duże. Zużyłam całe opakowanie i stan mojej skóry znacznie sie poprawił - faktycznie efekt wygładzenia jest świetny, chyba już dawno nie miałam aż tak dobrego w skutkach produktu do ciała. Nie wiem jednak czy kupię następne opakowanie, gdyż brak mi podczas używania wrażenia relaksu właśnie poprzez nieco irytujący zapach.

Dlatego doradzam wypróbowanie produktu o ile to możliwe i określenie swojego stosunku do wydzielanej przez niego woni. Inaczej może okazać się że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Moja mama nie jest w stanie w ogóle go używać.

Cena:

- Cena opakowania od 14 do 16 PLN zatem naprawdę należy się zastanowić i w miarę możliwości przetestować bez kupowania.

Zalety:

- świetny efekt wygładzania

Wady:

- zapach zmienia się w trakcie używania

Zobacz też:

Wasze recenzje: Maseczka wygładzająca

Więcej o: