Nowości: Physiogel - Balsam potrójne nawilżenie

W aptekach pojawił się nowy preparat, stanowiący uzupełnienie znanej linii Physiogel. Intensywnie nawilża i regeneruje skórę wysuszoną i alergiczną, nie powodując podrażnień.

Masz problem z wrażliwą i podrażnioną skórą? Brak jej wyraźnej miękkości i elastyczności? Często wydaje się szorstka i chropowata, a tradycyjne kosmetyki nawilżające powodują podrażnienia i reakcje alergiczne?

Physiogel Balsam w przyjemny i skuteczny sposób regeneruje oraz uzupełnia brak lipidów w skórze. Sprawia, że skóra staje się nawilżona i aksamitna w dotyku. Zalecany jest szczególnie do skóry wysuszonej , nadwrażliwej i alergicznej. Balsam nie zawiera substancji zapachowych, środków konserwujących, barwników i konwencjonalnych emulgatorów. Jest hipoalergiczny.

Physiogel Balsam posiada wszystkie właściwości znanego i cenionego kremu Physiogel. Jest to jedyny dostępny na rynku balsam o warstwowej strukturze DMS (Derma - Membran- Struktur). DMS - to struktura, która zbudowana jest jak cement międzykomórkowy naskórka. Dzięki niej, niektóre składniki balsamu transportowane są do głębszych warstw naskórka i nie ulegają efektowi wymywania.

Physiogel Balsam działa nawilżająco dzięki trzem mechanizmom :

1. Składniki takie jak: trójglicerydy, skwalen i cholesterol odbudowują ochronny płaszcz lipidowy znajdujący się na powierzchni skóry;

2. Sterole i ceramidy wnikają między komórki naskórka i uzupełniają spoiwo międzykomórkowe;

3. Glicerol i glikol pentylenowy przenikają do głębszych warstw naskórka, gdzie wiążąc wodę nie pozwalają na jej utratę.

Dostępny tylko w aptekach.

Cena: ok. 40 zł/200 ml

Zobacz też:

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Czytaj w Znam.to: Kilka odcieni dramatu

Więcej o: