Wybrano nowe Aniołki VS!

Firma bieliźniana Victoria's Secret zasłynęła dzięki swoim "anielskim" pokazom mody. Prestiżowa grupa Aniołków została powiększona o pięć nowych twarzy.

Heidi Klum trzy tygodnie temu urodziła dziecko, Adrainna Lima jest już bliska rozwiązania, a Karolina Kurkova jest matką od tygodnia. Z tego powodu firma Victoria's Secret musiała zrobić kilka zmian w swojej grupie Aniołków przed corocznym pokazem, który odbędzie się 19 listopada .

Victoria's Secret supermodelsVictoria's Secret supermodels www.vsallaccess.com

Już wiadomo, że pięć nowych modelek dostało gwarancję dołączenia do elitarnej grupy. Emanuela de Paula , Lindsay Ellingson , Candice Swanepoel , Rosie Huntington-Whiteley i Chanel Iman zostały nowymi Aniołkami i dołączyły do Heidi Klum , Adrianny Limy , Alessandry Ambrosio , Behati Prinsloo, Mirandy Kerr , Marisy Miller i Doutzen Kroes . Niektóre z nowych aniołków już brały udział w pokazach VS, ale teraz oficjalnie podpisały 3letnie kontrakty z marką. Chanel Iman powiedziała, że zostanie Aniołkiem Victoria's Secret było jednym z jej modelingowych celów. Dołączenie do tej elitarnej grupy jest synonimem prestiżu i świadczy o statusie modelki.

Victoria's SecretVictoria's Secret www.facebook.com

Firma Victoria's Secret powstała w 1977 roku w San Francisco . Prawdziwy rozgłos marka zyskała w latach 90. kiedy zaczęto ogranizować pokazy mody. W ciągu dziesięciu lat Victoria's Secret Fashion Show stał się jednym z ważniejszych wydarzeń modowych w Stanach Zjednoczonych, a modelki zyskały miano supermodelek.

Czytaj w Znam.to: Doskonale oczyszczająca maseczka

Więcej o: