W stylu: Alexa Chung - brytyjska w każdym calu

Naśladowana przez rzesze Brytyjek, a także coraz więcej kobiet spoza jej ojczyzny, Alexa Chung po raz kolejny udowadnia, że mniej znaczy więcej.

Trencz - oczywiście z najnowszej kolekcji Burberry Prorsum - słynnej brytyjskiej marki istniejącej już od ponad stu pięćdziesięciu lat. A do niego niezastąpiona mała czarna oraz botki noszone na gołe nogi. Ten ostatni pomysł nie jest godny naśladowania w naszych warunkach pogodowych, ale reszta zestawu w połączeniu z rajstopami będzie się prezentować znakomicie. Alexa Chung nigdy nie przesadza z perfekcyjnym stylem, znana jest raczej z celowego niedopracowania. Jednak jeśli decydujemy się na nonszalancki wygląd, niech to będzie bałagan w najlepszym stylu. Świetnie skrojony płaszcz, idealnie dopasowana sukienka, a do tego lekko rozwichrzona fryzura i pozornie przypadkowo dobrana biżuteria. Czyżby w tych kilku zasadach tkwił sukces wizerunku Alexy?

Harel

W zestawie: trencz New Look ok. 150 zł , naszyjnik Mango 169 zł , pierścionek Mango 69 zł , botki Bronx 210 zł (butyk.pl), sukienka H&M 79,90 zł .

Klasyczna Ivanka Trump

Czytaj w Znam.to: Lato na powiekach

Więcej o: