W stylu: Rihanna - Chanel w wersji pop

Czyżby na pokazie wiosennej kolekcji Chanel Rihanna postanowiła przypodobać się Karlowi Lagerfeldowi? I czy stonowana kolorystyka, czarne okulary i dodatki Chanel wystarczą, by zostać nową twarzą marki?

Warto zwrócić uwagę, że spódnica i szpilki są jak najbardziej klasyczne. Szaleństwo zaczyna się od pasa w górę. Mnóstwo złotych naszyjników, gorset, tweedowa torebka z wielkim logo, zdecydowany makijaż awangardowa fryzura. Czy nie jest tego wszystkiego za dużo? Nie wiemy, jak ona to robi, ale Rihanna chyba we wszystkim wygląda świetnie. Gdyby dodać tu czarny pudełkowy żakiet, powstałaby ugrzeczniona wersja, którą spokojnie można się inspirować na zimowe spotkania w gronie rodzinnym (pozbywając się przedtem okularów słonecznych). A bez żakietu mamy świetny przykład kompozycji na szaloną karnawałową imprezę .

W zestawie: gorset Topshop ok. 160 zł , wisior z zegarkiem River Island ok. 60 zł , pierścionek H&M ok. 12 zł , naszyjnik z łańcuchów H&M 39,90 zł , naszyjnik z krzyżykami River Island ok. 100 zł , spódnica H&M 99 zł , buty Buffalo 269 zł (butyk.pl), torebka Topshop ok. 140 zł .

Harel

Ubierz się w stylu Aexy Chung

Czytaj w Znam.to: Avon supershock mascara - dobry, ale bez rewelacji

Więcej o: