W stylu: Sienna Miller: szaro-buro?

Znana z niechęci do paparazzich Sienna Miller postanowiła skorzystać z jesiennych barw ochronnych. Jednak nie byłaby sobą, gdyby całkiem powstrzymała się od charakterystycznych elementów.

Cętkowany szal marki Louis Vuitton to obowiązkowy element garderoby niemal każdej gwiazdy znanej z dobrego smaku. A ponieważ liczba szalików jest mocno ograniczona, a ich cena nie należy do zachęcających, sieciówki wyszły naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które uwielbiają inspirować się stylem panny Miller na przykład, i tej jesieni wypuściły szereg cętkowanych dodatków w dzikie wzory. Najbardziej interesujące są te nieoczywiste, na przykład w odcieniach różu, jak pokazany na kolażu szal Mango. Odmieni każdy zestaw, nawet najzwyczajniejsze połączenie szarej sportowej bluzy, czarnych rurek oraz butów Ugg, które mimo że brzydkie, wciąż jeszcze nie wyszły z mody. Zamiast wielkiej czapki kapelusz - obowiązkowo naciągnięty na czoło. I groźne spojrzenie spod ronda!

W zestawie: kurtka H&M 159 zł , kapelusz Topshop ok. 100 zł , torebka Mizensa 99 zł 99 zł , spodnie Cubus 129 zł , apaszka Mango 159 zł , buty Emu ok. (torebka.pl), bluza H&M 300 zł .

Harel

Luksus w stylu Rihanny

Czytaj w Znam.to: Morderczy kokos

Więcej o: