Najnowsza kampania H&M

Niedługo w sklepach H&M pojawi się specjalna kolekcja Holiday 2009 Collection na zimę i Sylwestra. W reklamie wzięła udział Małgorzata Bela!

Niewiele marek decyduje się na projektowanie dodatkowych, specjalnych kolekcji np. na Sylwestra. Zwykle firmy tworzą dwie w roku (wiosna/lato i jesień/zima) i na tym koniec. Jednak sieci fast-fashion funkcjonują zupełnie inaczej. W ich przypadku zmiana jest konieczna. Najważniejsze, by coś się działo a klienci przyzwyczaili się do tego, że towar szybko "znika" z półek a okazja może minąć bezpowrotnie.

hmhm hm

Szwedzki gigant H&M , to jeden z liderów "szybkiej mody". Jego głównym konkurentem jest hiszpańska marka ZARA należąca do firmy Inditex . Obie sieci rywalizują ze sobą i mimo podobnej strategii - wysoka moda za niską cenę - różnią się podejściem, zwłaszcza w kwestii reklamy. Hiszpanie dopiero od kilku sezonów tworzą kampanie reklamowe swoich marek a Szwedzi są widoczni w mediach przez cały rok i prezentują każdą kolekcję oraz linię.

hmhm hm

W kampanii H&M na zimę 2009 do której zdjęcia zrobił Terry Tsiolis wzięły udział Małgorzata Bela , Missy Rayder i Sasha Pivovarova . Towarzyszyli im Ryan Thomas i Ben Hill . Modele i modelki promowali ubrania z najnowszej kolekcji H&M, która łączy w sobie elegancję i glamour sylwestrowych stylizacji z ciepłymi ubraniami na zimowe dni. Z jednej strony marka promuje sofing - ciepłe swetry, legginsy ze skarpetami, które będą idealne na jesienne wieczory a z drugiej pamięta, że ten chłodny okres to również czas karnawałowej gorączki . W kolekcji pojawiły się cekiny, błyszczące materiały i tiulowe spódniczki idealne na Sylwestra. Szkoda tylko, że styliści H&M nie zdecydowali się pokazać na zdjęciach, jak można znakomicie połączyć te eleganckie ubrania z ciepłymi swetrami i dzięki tremu uzyskać "ujarzmioną" wersję błysku na co dzień.

hmhm hm

Na fotografiach widać, że modele i modelki są wyjątkowo rozluźnieni . Uśmiechają się, robią śmieszne miny i wyglądają, jakby się dobrze bawili. Zdjęcia swoim klimatem przypominają trochę świąteczną kampanię GAPa z 2008, w której wzięła udział Anja Rubik . Czy to tylko przypadek?

hmhm hm

Kampania: H&M

Fotograf: Terry Tsiolis

Modele: Małgosia Bela, Missy Rayder, Sasha Pivovarova, Ryan Thomas, Ben Hill;

Karolina Lewczuk

Więcej o: