Gwiazdorski pokaz mody Beaty Cupriak

Za nami wyjątkowe wydarzenie - pokaz mody projektantki Beaty Cupriak był wyjątkowy z dwóch powodów: na wybiegu w roli modelek pojawiły się polskie gwiazdy, a dochód z wydarzenia przeznaczono na szczytny cel!

Pokaz mody wiosennej kolekcji Beaty Cupriak został połączony z akcją charytatywną na rzecz dzieci z oddziału Onkologii Szpitala w Międzylesiu .

Najpierw na wybiegu zaprezentowane zostały ubrania stworzone przez projektantkę. W każdej kreacji pojawiła się inna gwiazda (m.in.: Julia Kamińska, Edyta Herbuś , Marta Zmuda-Trzebiatowska, Daria Widawska, Ewa Pacuła), a na koniec 3 kreacje - prezentowane przez Martę Żmudę-Trzebiatowską , Agnieszkę Popielewicz i prowadzącą fundację Nasze Dzieci Ewę Gorzelak - zostały zlicytowane na cele dobroczynne.

Bardzo podoba nam się idea takiego połączenia mody z akcją charytatywną! Dzięki temu wydarzeniu wielbiciele mody mieli też możliwość poznania ciekawej projektantki, jaką jest Beata Cupriak.

W kolekcji projektantki nam najbardziej podobały się stroje, które nawiązywały do panujących trendów. Naszą zdecydowaną faworytką jest czarna sukienka , w której pojawiła się Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska twarzą Portofino!

Więcej o: