Modny look: zimowe akcenty

Mroźna zima wcale nie musi oznaczać nudnych, szarych ubrań! Nawet najkrótszy, pochmurny dzień rozweseli zabawny i cieplutki strój!

Gwiazdy co roku ulegają zimowemu i świątecznemu nastrojowi. Przyodziewają wówczas czerwone kurtki obszyte białym futerkiem (choć Paris wybiera wersję w swoim stylu , czyli w postaci obcisłej, welurowej bluzy) oraz swetry i akcesoria zimowe w norweskie wzory, jak te u Kate Hudson na zdjęciu poniżej (w takim stroju mróz na pewno nie wystraszy gwiazdy). Nas zachwyciła zabawna koszulka w pingwiny , która wystawała spoza narciarskiej kurtki Paris Hilton - to się nazywa radosna, zimowa aura!

Paris Hilton, Kate Hudson fot. East NewsParis Hilton, Kate Hudson fot. East News Paris Hilton, Kate Hudson fot. East News

Wy też możecie wywoływać uśmiech na twarzach w te grudniowe dni. Przygotowaliśmy dla Was przegląd zimowych strojów - z ciepłej wełny, w norweskie wzory, z pingwinami, bałwanami i reniferami ! Idealne na świąteczny prezent!

zimowe akcentyzimowe akcenty zimowe akcenty

W zestawie: szary sweter z krótkim rękawem 79,90 zł, H&M; koszulka z pingwinem 39,99 zł, Cubus; koszulka z bałwanem 39,99 zł, Cubus; czapka 79,99 zł, Cubus; czarne rękawiczki 24,90 zł, KappAhl; koszulka z reniferem 39,99 zł, Cubus; sweter z reniferem ok. 200 zł, TopShop; granatowy sweterek 79,90 zł, Top Secret; sweter z pingwinami ok. 200 zł, TopShop.

Anna Szulc

Zimowe stroje na poważnie

Czytaj w Znam.to: Jednak można mieć włosy jak modelki

Więcej o: