Kasia Struss na okładce Vogue Italia

Na okładce grudniowego Vogue Italia znalazła się polska modelka Kasia Struss. To jej pierwsza okładka "biblii mody" i choć dzieli ją z innymi modelkami, to wielki sukces!

Oprócz Kasi na okładce pojawiły się: Christy Turlington , Lara Stone , Gisele Bundchen i Natalia Vodianova . Zdjęcia zrobił Steven Meisel a inspiracją był Twitter . Modelki zostały sfotografowane w naturalnych pozach. Zdjęcia wyglądają, jakby zostały przyłapane w swoich domach. Kolaż przyciąga wzrok i na pewno będzie się wyróżniał spośród innych okładek.

W magazynu można obejrzeć edytorial utrzymany w podobnym stylu. Meisel wybrał 20 modelek, a większość z nich to jego ulubienice. Agyness Deyn , Linda Evangelista, Anna Selezneva, Freja Beha Erichsen, Viktoriya Sasonkina, Kristen McMenamy, Sessilee Lopez, Hanne Gaby, Kasia Struss , Gisele Bundchen, Lara Stone, Karen Elson, Karlie Kloss, Naomi Campbell , Jamie Bochert, Abbey Lee, Sasha Pivovarova , Christy Turlington, Natalia Vodianova i Natasha Poly wystąpiły razem w sesji zdjęciowej Meiselpic .

embed

Każda z dziewczyn została przedstawiona w taki sposób, by pokazywał jej osobowość. Fotografie są utrzymane w stylu Twitpic - zdjęć na popularnym Twitterze. Zaskakujące jest to, że jedną z sfotografowanych modelek jest Freja Beha Erichsen , która nie należy do ulubienic Meisela.

Vogue Italia grudzień 2009Vogue Italia grudzień 2009 Vogue Italia fot. thefashionspot.com

Vogue Italia grudzień 2009Vogue Italia grudzień 2009 Vogue Italia fot. thefashionspot.com

Vogue Italia grudzień 2009Vogue Italia grudzień 2009 Vogue Italia fot. thefashionspot.com

Dla Kasi Struss (Strusińskiej) to pierwsza ważna okładka i mimo, że nie pojawiła się na niej sama, to jest to bardzo duże wyróżnienie! Oby tak dalej!

Czytaj w Znam.to: Peeling, który spełnia swoje zadanie

Więcej o: