Wnętrza SPA: błogi relaks w luksusowym otoczeniu

Prezentujemy galerię zdjęć ukazującą wnętrza kilku z najlepszych hoteli SPA w Polsce.

1. Hotel AQUARIUS SPA w Kołobrzegu

Hotel posiada aquacenter (baseny, sauny, łaźnie, bania ruska). Zabiegi spa w hotelu wykonywane są jednocześnie na 40 stanowiskach. Centrum SPA oferuje szeroki wachlarz autorskich masaży relaksacyjnych, opracowanych przez najlepszych specjalistów zarówno europejskich, jak i azjatyckich. Dodatkowo, można skorzystać z zabiegów typu SPA Kołobrzeg czerpiących z naturalnych walorów Morza Bałtyckiego (borowina prosto z kranu, solanka ze źródła).

Hotel oferuje różnorakie pakiety (np. Beauty&Glamour, Romantyczny Weekend) i programy pobytowe ("Piękna w karnawale" - zabiegi pielęgnacyjne+sport+relaks+specjalna dieta).

2. Hotel Farmona Wellness & SPA w Krakowie

Oferuje bogaty wachlarz zabiegów, wykonywanych z użyciem wyłącznie naturalnych produktów. Goście mają do wyboru zabiegi bazujące na osiągnięciach medycyny naturalnej, zarówno europejskiej, jak i dalekowschodniej.

Zaprojektowane zostało zgodnie z chińskimi zasadami Feng Shui. Meble były ręcznie wykonane przez artystów na wyspie Bali, uznawanej za azjatycka stolicę SPA.

3. Villa Hoff Wellness&SPA - Trzęsacz

Hotel oferuje pobyty o zróżnicowanej długości: pakiety upiększające, odmładzające, relaksacyjne i tradycyjne pobyty wypoczynkowe.

Przykładowe pakiety:

Orientalna Podróż - Podróż w krainę relaksu Energia Życia - Powrót energii i sił witalnych Oddech Oceanu - Odrodzenie ciała i ducha Eliksir Życia - Pakiet dla 40+ Doskonałe Ciało - Pakiet antycellulitowy

4. Hotel SPA Dr Irena Eris - Krynica Zdrój

W Centrum SPA można skorzystać z dobroczynnego działania sauny fińskiej, parowej oraz caldarium. Kąpiele w basenie, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi przyniosą relaks i odprężenie. Dobrą kondycję pozwoli również zachować sala gimnastyczna, studio cardio i siłownia wyposażona w sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej.

W hotelu znajduje się także Kosmetyczny Instytut oferujący szereg zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaże (np. Ma-uri, ajurwedyjskie Udvarthanam czy Shirodara).

alat

Zobacz też:

Czas na relaks: Udvartana - ajurwedyjski masaż "na cztery ręce"

Czytaj w Znam.to: Kiepski, niewydajny, nieproporcjonalnie drogi ołówek do brwi

Więcej o: