Trendowe dodatki Parfois w Polsce

Portugalska marka, z którą współpracuje znana polska stylistka Joanna Horodyńska zadomowiła się na polskim rynku. Zobacz, co można znaleźć w ofercie Parfois!

Parfois to najmodniejsze dodatki : biżuteria, torebki, buty i inne akcesoria. Siłą kolekcji, nawiązujących do aktualnych trendów jest bogata, rozbudowana oferta, dzięki której każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie w sklepach marki. Nad różnorodnością i unikatowym charakterem produktów pracują dwie grupy portugalskich projektantów. W sklepach Parfois co tydzień pojawiają się nowości z dostępnych kolekcji.

Parfois obecne jest już w 22 krajach, od niedawna także w Polsce! Pierwszy sklep tej marki w naszym kraju, otwarty został w Poznaniu w Galerii Malta, kolejny we Wrocławiu w Galerii Renoma, 16 października w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbyło się otwarcie kolejnego salonu. W Polsce z Parfois współpracuje stylistka Joanna Horodyńska .

materiały prasowe Parfois Redaktorka Lula.pl Basia Łubko i redaktorka Groszki.pl Marta Kowalska na śniadaniu prasowym Parfois, którego gościem specjalnym była Joanna Horodyńska.

Czytaj w Znam.to: Ciała przyjemność w pianie!

Więcej o: