Metamorfozy Luli Look: Przemiana Moniki

Prezentujemy wyniki metamorfoz, jakim poddały się nasze Czytelniczki. Dziś pierwsza z nich - zupełna przemiana osiemnastoletniej Moniki (zdjęcia oraz relacja wideo).

Kilka tygodni temu zachęcaliśmy do nadsyłania zgłoszeń do konkursu "Metamorfozy Luli Look", którego celem było umożliwienie uczestniczkom dokonania całkowitej przemiany wizerunkowej. Liczba przysłanych przez Was listów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z ponad 150 zgłoszeń udało nam się wyłonić 3 dziewczyny , które pod okiem stylistów fryzur z salonu MILEKDESIGN , wizażystki i doradcy ds. wizerunku - Joanny Abram oraz stylistek ubioru (stroje od Reserved i Mohito) przeszły absolutną metamorfozę.

Dziś prezentujemy pierwszą z nich - Monikę (18 lat).

Oto fragment treści jej zgłoszenia:

"Niedawno skończyłam 18 lat i chciałabym wkroczyć w dorosłość jako kobieta bardziej wyrazista. Zależy mi na tym, by podkreślić swoją osobowość i moje atuty. Nie uważam się za nieziemską piękność, ale moim zdaniem każdy jest na swój sposób wyjątkowy i ma w sobie potencjał by stać się osobą atrakcyjną. Chciałabym zmienić fryzurę na taką, która by pasowała do kształtu mojej twarzy. Zadowoliłyby mnie też oprawki okularów, które również mogą optycznie wyszczuplić twarz. Jeżeli chodzi o styl ubierania się, chciałabym nosić ubrania pasujące do mojej osobowości i takie, które podkreślą moją figurę. Wierzę, że tego rodzaju akcje mogą bardzo podbudować pewność siebie, której mi brakuje. Zmiany w wyglądzie bardzo pozytywnie wpływają na postrzeganie świata, a nawet relacje z ludźmi. Od dawna jest moim marzeniem wzięcie udziału w metamorfozie. "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne." (Vivien Leigh)

Przed

Zdjęcia, które przysłała do Nas Monika

Po

Przygotowania

Efekty

Oto relacja wideo z przemiany Moniki

Metamorfozy Luli Look: Monika (18 l.)

Monika była bardzo zadowolona z ostatecznych efektów. A co Wy sądzicie o tej przemianie?

Współtwórcy metamorfozy Moniki:

- Darek Miłek , kreator, stylista, trener fryzjerstwa; właściciel salonu MILEKDESIGN

- Joanna Abram - wizażystka, doradca wizerunku, właścicielka "Akademii Metamorfoz", www.akademiametamorfoz.pl

Monika wystąpiła w ubraniach marek Reserved i Mohito .

alat

7 gorących urodowych trendów mijającego roku

Czytaj w Znam.to: Kerastase Nutritive - Nectar Thermique

Więcej o: