Roberto Cavalli fotografem

Sławnym kreatorom nie wystarcza już tylko projektowanie ubrań i poszukują nowych, ciekawych wyzwań.

Tom Ford zajął się filmem, Alber Elbaz stworzył projekt okładki , a Karl Lagerfeld fotografuje. W ślady projektanta Chanel poszedł Roberto Cavalli , który o swojej pasji opowiedział w Martha Stewart Show.

Moją prawdziwą pasją jest fotografia (...) Moim marzeniem w bliskiej przyszłości jest stworzenie dużej wystawy, która prezentowała by moje prace z Afryki i innych, egzotycznych miejsc. Kocham robić zdjęcia prymitywnym i prostym rzeczom. Zwykle robiłem zdjęcia do moich nadruków i moja pasja trochę się rozwinęła." - powiedział projektant.

Projekt: Roberto Cavalli (jesień/zima 2009/2010)Projekt: Roberto Cavalli (jesień/zima 2009/2010) Roberto Cavalli fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Roberto powiedział też, że pokazywał swoje prace jednemu ze sławnych fotografów i był on pod wrażeniem. Włoch twierdzi, że pochlebna opinia zawodowca zdopingowała go i postanowił rozwijać swoją pasję, choć nie mówi o sobie "fotograf" i nie zamierza porównywać się do takich sław, jak Testino czy Klein .

Jestem bardzo spontaniczną osobą i takie są moje zdjęcia." twierdzi Roberto Cavalli.

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć jego zdjęcia, zwłaszcza znając gust Włocha i jego umiłowanie do pięknych nadruków. Na pewno będą ciekawe.

Roberto CavalliRoberto Cavalli Roberto Cavalli fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Więcej o: