Seksowne pomysły na karnawał

Gwiazdy błyszczą nie tylko w karnawale, ale przez cały rok. My jednak najbardziej możemy skorzystać z inspiracji właśnie teraz, gdy sezon imprezowy rozkręca się na dobre.

Połysk sprawdza się zarówno przy niezobowiązujących jak i bardziej oficjalnych okazjach. Co ciekawe, w tym sezonie nie boimy się odważnych połączeń i zestawiamy różne połyskujące faktury. Cekiny nie przeszkadzają lureksowym tkaninom , a biżuteria z przyjemnością dopełnia kompozycję. Legginsy są świetną opcją sprowadzającą gwiaździstą całość na ziemię. Dzięki nim nawet cekinowa marynarka zestawiona z ogromnym złotym naszyjnikiem ma szansę wyglądać lekko. Kim Kardashian dobrze wie, jak osiągnąć taki efekt. Jej stylizacje są jednymi z bardziej inspirujących w tym karnawale.

W zestawie: sukienka H&M 39,90 zł , torebka H&M 59,90 zł , beret H&M 39,90 zł , naszyjnik H&M 39,90 zł , marynarka Pimkie 169 zł , botki Diba 179 zł (butyk.pl).

Wciąż jednak nie łączymy złotego ze srebrnym. Rzadko kiedy wygląda to dobrze. Zamiast tego żonglujemy różnymi odcieniami z jednej gamy kolorystycznej. Srebro świetnie współgra z szarościami, a modny w tym sezonie aksamit czy welur będzie idealny w odcieniu stalowym. Kolor srebrny w połączeniu z czernią i bielą jest bardzo dobrym rozwiązaniem, o czym z pewnością wie wspomniana przed chwilą Kim Kardashian. Ten sam zestaw z klasyczną czarną marynarką byłby poważny i ułożony. Srebrzysty błysk cekin zawiedzie nas za to w samo centrum udanej imprezy.

W zestawie: żakiet z koronką Topshop ok. 450 zł, legginsy Kappahl 159 zł , torba New Look ok. 250 zł , buty New Look ok. 125 zł.

Eva Longoria prezentuje błysk w bardziej dorosłym wydaniu. Przy tak dużej złotej powierzchni nie ma sensu dodawać zbyt wiele biżuterii czy akcesoriów. W takim wypadku mniej znaczy więcej. Zdecydujmy się więc na jeden element: kolczyki, naszyjnik albo pierścionek. Gdy sukienka to zbyt wiele, można wybrać spódnicę i połączyć ją z neutralnym topem (przy złocie najlepiej wygląda czerń, zwłaszcza przy oficjalnych okazjach). Wzorzysta bombka z szerokim paskiem jest tak charakterystyczna, że trudno pozostać niezauważonym. Talia jest tu na pierwszym miejscu, lepiej więc zrezygnować z zakrywających ją żakietów. Funkcję rozgrzewającą niech pełni taniec!

W zestawie: sukienka H&M 149 zł , naszyjnik H&M 39,90 zł , pierścionek Mango 139 zł , sandały Deichmann 119 zł , spódnica H&M Trend 129 zł .

Harel

Look na karnawał - efektowne pióra!

Czytaj w Znam.to: W poszukiwaniu znikających ceni

Więcej o: