Metamorfozy Luli Look: Przemiana Oli

Przedstawiamy kolejną z metamorfoz, której poddała się jedna z naszych Czytelniczek. Zobacz relację wideo z przemiany oraz zdjęcia "przed" i "po".

Oto fragment listu, który przysłała do nas Ola:

"Trafiłam na artykuł "Metamorfozy Luli Look" i stwierdziłam, że metamorfoza to jest właśnie to, czego w tej chwili potrzebuję :) Kilka słów o mnie: Mam 34 lata i właściwie nigdy się nie malowałam. Zaczynam od niedawna zauważać pierwsze oznaki upływającego czasu na mojej twarzy i wiem, że można jakoś je ukryć, tylko nie za bardzo wiem jak. Jeśli chodzi o fryzurę, to próbowałam różnych: krótkie włosy, długie z przedziałkiem na środku, z przedziałkiem z boku, z grzywką na bok, z prostą grzywką i za każdym razem coś było nie tak. Jeśli nawet zaraz po wizycie u fryzjera wyglądałam super, to już na drugi dzień nie udawało mi się osiągnąć takiego samego efektu.

Mam też problem z dobraniem odpowiedniego stroju do mojej sylwetki oraz z łączeniem ze sobą różnych kolorów. W efekcie prawie cały czas chodzę w dżinsach, t-shirtach i sportowych butach, chociaż szafy pękają w szwach od ciuchów (które miałam na sobie może raz w życiu albo wcale). Chciałabym to zmienić, ale czuję, że bez pomocy kogoś lepiej zorientowanego się nie obędzie."

Ola przed przemianą:

Dzięki pracy fryzjerów, stylistek i specjalistki od wizażu Ola zmieniła się w elegancką, pewną siebie kobietę -  damę w stylu lat 20.

Relacja wideo

Metamorfozy Luli Look: Przemiana Oli Co sądzicie o tej przemianie? Twórcy metamorfozy Oli : - Katarzyna Juszczak , stylistka fryzur z salonu MILEKDESIGN

- Joanna Abram - wizażystka, doradca wizerunku, właścicielka "Akademii Metamorfoz", www.akademiametamorfoz.pl Ola wystąpiła w ubraniach marek Reserved i Mohito . Strój skomponowały Basia (Lula.pl) oraz Marta (Groszki.pl). Zobacz też:

Metamorfozy Luli Look: Przemiana Moniki

Czytaj w Znam.to: Wiórki kokosowe anti-stres do kąpieli

Więcej o: