Wasze recenzje: Mleczko do ciała

Dove, Nourishing Moisture Beauty Body Milk, Odżywcze mleczko do ciała

Recenzja nr 1

autor: ashley878

Właśnie kończę używać już drugą butelkę balsamu i jestem w pełni zadowolona z zakupu. Balsam bardzo ładnie pachnie i świetnie się wchłania. Bardzo lubię produkty z gamy Dove. Uważam, że cena nie jest zbyt wysoka, natomiast jakość - wręcz przeciwnie.

Stosuje balsam na całym ciele 2 razy dziennie i moja skóra nie wysusza się tak jak przy stosowaniu innych balsamów.

Mogę z czystym sercem polecić go wszystkim którzy do tej pory się wahali.

Zalety :

-cena -jakość -piękny zapach

Wady :

- brak

Recenzja nr 2

autor: 1konwalia

Kupiłam ten balsam głównie ze względu na promocję, ponieważ dla mnie jego standardowa cena jest dość wysoka (za 200ml ok. 16zł), tym razem w tej samej cenie było opakowanie 400 ml.

Balsam bardzo przyjemnie pachnie i wśród jego zalet to jest chyba jego największa. Oczywiście nawilża, ale dla mojej suchej skóry w okresie potrzebny jest mocniejszy efekt. Producent zapewnia,że nawilża przez 24 h, ale rano po przebudzeniu ponownie muszę zaaplikować balsam, choć aż tak bardzo suchej skóry nie mam.

Bardzo ładnie i dość szybko się wchłania. Smarując nim skórę rano i wieczorem zauważyłam wyraźną poprawę , choć na krótko , bo balsam jest mało wydajny. Butelka jest wygodna i praktyczna, dzięki czemu można wykorzystać go do końca. Generalnie zrobił na mnie dobre wrażenie, choć uważam, że są lepsze balsamy w tej samej cenie.

Cena: 16 zł.

Zalety :

- piękny zapach - konsystencja - praktyczna butelka

Wady :

- słabo nawilża - cena - mała wydajność

Recenzje pochodzą z serwisu znam.to

Zobacz też:

Bądź piękna za grosze!

Więcej o: