Zaręczynowy pierścionek Dody na Twoim palcu

..czyli szafa gwiazd za grosze! Ile kosztował zaręczynowy pierścionek Dody? Czy można kupić bardzo podobny dużo taniej?

Pierścionek, która Doda dostała od Nergala w dniu ich zaręczyn pochodzi z kolekcji luksusowej marki jubilerskiej Chopard . Linia nazywa się "Happy Diamonds" i w jej skład wchodzi wiele elementów, które łączy motyw serca. Naszym zdaniem narzeczony Dody mógł bardziej się postarać, wybierając pierścionek dla swojej ukochanej. Motyw serca, choć pięknie przedstawiony przez Choparda , wydaje nam się zbyt oklepany i przez to mało atrakcyjny. A wzór zaręczynowego pierścionka w kształcie serca niestety niebezpiecznie balansuje na granicy kiczu .

kapif

Pierścionek Dody można kupić w sklepie internetowym Lussori . Kosztuje 3 550 dolarów , czyli około 10 000 złotych . Jeśli taka suma Cię (lub Twojego ukochanego) odrobinę przeraziła, w internetowych sklepach możesz znaleźć pierścionek bardzo podobny do tego od Choparda. W Eve's Addiction dostępny jest pierścionek w kształcie serca, z aż trzema oczkami wewnątrz, a jego cena to jedynie 35 dolarów .

Pierścionek Dody od ChopardPierścionek Dody od Chopard thefind.com Od lewej: Chopard Diamond Heart Ring - Happy Diamonds Jewelry Collection , 3 550 dolarów ; Chopard Diamond Ring - Heart Shaped Desginer Diamond Jewelry, 6 730 dolarów ; Chopard Diamond Ring - Designer Diamond Jewelry, 4 030 dolarów.

Na pierwszym kolażu, od góry: Chopard Diamond Heart (taki jak ma Doda), 3 550 dolarów ; pierścionek inspirowany kolekcją Chopard, 35 dolarów .

Czytaj w Znam.to: Dream satin liquid bliski ideałowi

Więcej o: