Konkurs Fashion Designer Awards 2010

Rusza druga edycja konkursu dla młodych projektantów mody Fashion Designer Awards 2010.

Tematem tej edycji jest "Urban pret-a-porter - inspiracje metropoliami świata" .

Zgłoszenia w formie od 7 do 10 rysunków żurnalowych należy wysłać do 26 lutego 2010 (decyduje data stempla pocztowego).

Wszystkie prace oceni grono ekspertów , pasjonatów mody, angażujących się w rozwój młodych talentów. Jurorami 2-giej edycji są: Natalia Jaroszewska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Marianna Tomaszko, Marta Ruta, Mateusz Stankiewicz, Jaga Hupało, Anna Jurgaś, Karolina Malinowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Foder i Joanna Sokołowska - Pronobis.

Warto się dobrze przygotować, ponieważ konkurencja będzie duża . Pierwsza edycja Fashion Designer Awards spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Udział wzięło 265 pasjonatów mody z całej Polski oraz z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Czech.

Zainteresowanie konkursem fantastycznie motywuje do tego, aby do udziału w drugiej edycji zachęcić jeszcze więcej młodych, utalentowanych ludzi, bo wierzę , że ten konkurs daje szansę na rozwój i edukację, jak żaden inny" - powiedziała producent Fashion Designer Awards - Joanna Sokołowska - Pronobis.

Jedną z nagród jest stypendium w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz praktyki w atelier mistrzów projektowania w Polsce i zagranicą . Laureatka ubiegłorocznej edycji odbyła staż w domu mody Georgesa Chakry .

Więcej informacji na: www.fashiondesignerawards.com.pl

Czytaj w Znam.to: Złociste drobinki zamknięte w małej buteleczce

d Na przełomie grudnia i stycznia 2010r. rusza 2-ga edycja ogólnopolskiego konkursu Fashion Designer Awards 2010.

1-sza edycja Fashion Designer Awards spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zgłosiła się rekordowa liczba chętnych, udział wzięło 265 pasjonatów mody z całej Polski oraz dzięki internetowi również z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Czech.

" Zainteresowanie konkursem fantastycznie motywuje do tego aby do udziału w 2-giej edycji zachęcić jeszcze więcej młodych, utalentowanych ludzi, bo wierzę , że ten konkurs daje szansę na rozwój i edukacje jak żaden inny " - mówi producent Fashion Designer Awards - Joanna Sokołowska-Pronobis

Wśród nagród znajdują się stypendia w Wyższej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz praktyki w atelier mistrzów projektowania w Polsce i zagranicą .

Wszystkie prace oceni grono ekspertów, pasjonatów mody, angażujących się w rozwój młodych talentów. Jurorami 2-giej edycji są: Natalia Jaroszewska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Marianna Tomaszko, Marta Ruta, Mateusz Stankiewicz, Jaga Hupało, Anna Jurgaś, Karolina Malinowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Foder i Joanna Sokołowska -Pronobis.

Temat 2-giej edycji:

"Urban pret-a-porter - inspiracje metropoliami świata"

Zgłoszenia w formie od 7 do 10 rysunków żurnalowych należy wysłać do 26 lutego 2010 (decyduje data stempla pocztowego)

Więcej informacji na

www.fashiondesignerawards.com.pl

Więcej o: