Claudia Schiffer jest w ciąży

Baby boom wśród modelek trwa. Claudia Schiffer i jej mąż Matthew Vaughn spodziewają się trzeciego dziecka.

Claudia od lat jest jedną z najpopularniejszych modelek. Forbes ocenił jej majątek na 55 milionów dolarów. Pojawiła się na ponad 500 okładkach. Była muzą Karla Lagerfelda i jedną z najważniejszych modelek lat 90. ubiegłego stulecia. Razem z Lindą Evangelistą i Naomi Campbell należała do "wielkiego tercetu". Nadal dostaje lukratywne kontrakty. Współpracuje z L'Oreal, marką zegarków Ebel i wystąpiła w reklamie perfum D&G , jednak nie pracuje już tak dużo, jak wcześniej.

Claudia Schiffer Claudia Schiffer  Claudia Schiffer fot. EAST NEWS

Modelka twierdzi, że macierzyństwo odmieniło jej życie. Przestała być pracoholiczką. Kiedy poznała męża postanowiła, że nie będzie pracować w weekend, bo wie, co jest najważniejsze a gdy została matką stała się jeszcze bardziej ostrożna.

Kocham być w ciąży. Możesz robić co zechcesz. Nie czujesz się winna, ponieważ miewałam poczucie w winy z powodu wolnego dnia. I, wiesz, coś bardzo dziwnego dzieje się ze mną. Przed moimi ciążami, była kimś kto musiał pilnować swojej wagi." - powiedziała Claudia.

39letnia supermodelka jest już w piątym miesiącu . Dziecko urodzi się na przełomie kwietnia i maja. Niemka ma już ze swoim mężem dwoje dzieci: 6 letniego Caspara i 5 letnią Clementine. Para pobrała się w 2002 roku, a swoje uczucie określają jako miłość od pierwszego wejrzenia . Wcześniej modelka była zaręczona ze znanym iluzjonistą . Kto z Was jeszcze pamięta głośny związek z Davidem Copperfieldem, który rzekomo był kontraktem biznesowym mającym przynieść parze rozgłos i popularność?

Baby boom wśród modelek

Więcej o: