Tusz Max Factor ekstremalnie wydłużający rzęsy

Na rynku pojawiła się nowa maskara Lash Extension Effect marki Max Factor, maksymalnie wydłużająca rzęsy.

Wiele kobiet marzy o długich, uwodzicielskich rzęsach. Jednak nie wszystkie mogą sobie pozwolić na częste doklejanie sztucznych rzęs u kosmetyczki. Większość z nich nie ma ani czasu, ani cierpliwości na ich aplikację i naprawę. Jak zapewnia producent maskary Lash Extension Effect, jest ona alternatywą dla nienaturalnie wyglądających rzęs doklejanych .

Nowa, innowacyjna maskara ma zapewnić spektakularną długość - nawet 75% wydłużenia - także rzęsom w trudno dostępnych kącikach oczu. Efekt ekstremalnego wydłużenia został osiągnięty poprzez połączenie unikalnego kształtu szczoteczki i formuły Liquid Lash Extension. Zawiera ona nylonowe mikrowłókna, które po nałożeniu dają zjawiskową długość. Dzięki tej kombinacji wszystkie rzęsy są idealnie wytuszowane - od krawędzi do krawędzi oka, rzęsa po rzęsie . Technicznie działa to tak samo jak nakładanie sztucznych rzęs.

Pixelate Imaging

Pat McGrath, globalny kreator makijażu Max Factor wyjaśnia:

"Dzięki maskarze Lash Extension Effect możemy uzyskaćefekt zjawiskowo wydłużonych rzęs, osiągany kiedyś tylko przez profesjonalistów. Efekt spektakularnie wydłużonych rzęs to wygląd, który jest teraz najbardziej na czasie" - dodaje Pat.

Konstrukcja i długość szczoteczki Max Factor Lash Extension Effect zapewnia idealne wytuszowanie rzęs środkowych, natomiast zaokrąglona końcówka dociera do trudno dostępnych rzęs w kącikach oczu.

Włoski różowej szczoteczki zostały tak rozmieszczone, aby dopasować się do kształtu każdej rzęsy. Ponadto, dzięki dodatkowym włoskom na końcówce szczoteczki i jej charakterystycznemu zwężającemu się kształtowi, tusz jest aplikowany w idealnej ilości i rozprowadzany na całej długości rzęs w kącikach oczu.

Maskara dostępna jest w trzech kolorach w wersji standardowej (czarny, czarno-brązowy i ciemnoniebieski) oraz w dwóch odcieniach w wersji wodoodpornej (czarny i czarno-brązowy).

Cena: 59,99 zł

Materiały prasowe Max Factor

Zobacz też:

Trendy: Makijaże z mediolańskich pokazów na wiosnę/lato 2010

Więcej o: