Z szafy gwiazd: Jennifer przygotowana do Walentynek!

Wielkimi krokami zmierzają się Walentynki. Jeśli nie wiesz jeszcze, czym możesz zaskoczyć ukochanego mamy dla Ciebie propozycję!

Pisaliśmy niedawno o zabawnej stylizacji Jennifer , w której aktorka postanowiła wykorzystać gorący w przedwalentynkowym okresie motyw serca . Wygodny sweterek w stylu tego, który wybrała pani Lopez będzie doskonałym uzupełnieniem casualowej stylizacji na przyjemny, domowy wieczór z ukochanym.

Jeśli jednak nie należysz do miłośniczek Walentynek, nie oznacza to wcale, że taki oryginalny sweterek będzie dla Ciebie stanowił bezużyteczny element w szafie. Ubranie z takim nadrukiem podkręci każdą stylizację, a dla innych będzie stanowiło czytelny komunikat "mam dystans do siebie i umiem bawić się modą" !

Jennifer Lopez przygotowana do WalentynekJennifer Lopez przygotowana do Walentynek wildfoxcouture.com Sweterek znajdziesz w sklepie internetowym Wild Fox Couture . Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna. Sweterek kosztuje 108 dolarów , czyli około 315 zł .

Czytaj w Znam.to: Z braku lau...puder w kamieniu

Więcej o: