Wyniki konkursu: Wygraj zabiegi SPA

Prezentujemy nazwiska Zwyciężczyń, które otrzymują zabiegi SPA w Instytucie Face&Body oraz ich odpowiedzi konkursowe.

Nagrodami w konkursie były:

1. "Czystość tafli wody " - zabieg leczniczy przeznaczony do skóry z niedoskonałościami (wartość - 500 zł).

2. "Promienisty poranek " - zabieg dla skóry suchej , zmęczonej i przebarwionej (wartość - 500 zł).

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu w sposób wymyślny, poetycki i kreatywny tego, co najbardziej spodobało Ci się w ofercie Face & Body Institute.

Oto odpowiedzi nadesłane przez Zwyciężczynie:

1. "Kobieta po przejściach...Nie lubię tego określenia, wolę Kobieta z przyszłością Z widokiem na piękne, jędrne ciało i twarz od której bije blaskiem i młodością... Lepszą przyszłość mojego nowego JA, zapewni mi podróż wehikułem czasu Który Face&Body Institute się zwie i w cudownym Krakowie znajduje się... Decyzja zapadła, wsiadam, zapinam pasy - Witajcie nowe lepsze czasy! Pierwsze wrażenie niczym piorunem rażenie - FBI to miejsce klimatyczne Wszystko w jasnych barwach, gustowne, panie kosmetyczki przesympatyczne Na pierwszy ogień idzie moje ciało, które cellulitu tak jak ja nie pokochało Vibrotone, pół godziny przyjemnego masażu i efekt gwarantowany... Karnawale szykuj skoczną muzykę, odkrywam nóżki i ruszam w tany! Po masażu przyszedł czas, aby zadbać o moją cerę, o moją twarz Po zimie zrobiła się szorstka i matowa, przyda się jej złuszczanie Peelingiem migdałowym-Mandelac, cera ulegnie szybkiej poprawie Na dokładkę terapia światłem czerwonym - relaksującym Beautylight i upływ czasu nie straszny mi, aresztuje i zajmie się nim skutecznie FBI! Jeszcze tylko musimy rozprawić się z nieładnych zębów odcieniem, Beyond Whitespa w godzinkę zaskoczy mnie bieli lśnieniem... Tylko pół dnia w FBI spędzone, a efekty onieśmieliły mnie tak Jak w bajce o brzydkim kaczątku, byłam jak piękny kolorowy ptak Ruszam na podbój świata, nie będę siedzieć w czterech ścianach Karnawał, Nowa Ja, piękny Ptaszek pozna pięknego Pelikana!"

2. "Dziś otrzymałam niecodzienne zaproszenie - zaproszenie do świata piękna i delikatności.

Zamknęłam oczy i przeniosłam się do krainy zmysłów... Spacerowałam po jej wnętrzach wdychając unoszący się zapach kobiecości, Słyszałam nuty radości układające się w symfonię szczęścia, Widziałam kolory życzliwych mi uśmiechów, Zasmakowałam w krainie mlekiem i miodem płynącej, Poczułam dotyk mojej aksamitnej skóry..."

Zwyciężczyniami są :

1. Wioleta Pomian (otrzymuje nagrodę nr 1)

2. Karolina Częczek (otrzymuje nagrodę nr 2)

Serdecznie gratulujemy!

Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

alat

Zobacz też:

Wnętrza SPA: błogi relaks w luksusowym otoczeniu

Więcej o: