NASZ TEST: Zabieg przeciw cellulitowi i rozstępom V-Shape

Sprawdziłyśmy jak działa zabieg antycelluitowy i ujędrniający 4 w 1, łączący działanie czterech rodzajów zaawansowanych technologii. Oto relacja z testowania.

Na czym polega zabieg?

V-Shape jest jednym z najbardziej nowoczesnych rozwiązań w zakresie likwidacji cellulitu i rozstępów. W swoim działaniu wykorzystuje 4 rodzaje technologii : dwubiegunowe RF (fale radiowe ), laser bliskiej podczerwieni o długości fali 940nm, masaż próżniowy oraz impulsowy masaż mechaniczny. Pod wpływem zasysania próżniowego tworzy się fałda skóry, co umożliwia lepszą penetrację tkanek przez fale radiowe.

Laser na bliską podczerwień poprawia elastyczność skóry, stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. RF rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową obkurczając komórki tłuszczowe. Masaż próżniowy poprawia krążenie krwi i stymuluje metabolizm tłuszczów oraz pozwala zwiększyć ilość tlenu we krwi.

Te cztery technologie pozwalają na skuteczne wspomaganie metabolizmu komórek tłuszczowych, a w efekcie modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu oraz spłycenie rozstępów.

Urządzenie V-Shape

Dla kogo?

Zabieg będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet zmagających się z uporczywym cellulitem, którego nie udało się zwalczyć innymi metodami. Ponadto, dobrze radzi sobie z rozstępami i utratą jędrności ciała po ciąży - dzięki podczerwieni i działaniu RF następuje odbudowa włókien kolagenowych (utrata jędrności i powstawanie rozstępów są wynikiem rozciągania się włókien).

TEST ZABIEGU

Miejsce : Instytut Urody New Look , ul. Gałczyńskiego 5, Warszawa

Cena : wybrana część ciała (brzuch, uda, pośladki) - 350 zł/zabieg; uda + pośladki - 490 zł (koszt jest niższy przy wykupieniu serii)

Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów w odstępach 3-4 dniowych.

Osoba testująca : Alicja, redaktorka Luli Look

Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut (15 minut na uda + 15 minut na pośladki)

Tomek Perczynski Instytut Urody New Look

Relacja z testowania

Zabieg polega na masowaniu poszczególnych obszarów (ud, pośladków itd.) urządzeniem zakończonym rolkami , które delikatnie zasysa skórę. Jednocześnie odczuwamy przyjemne ciepło przenikające powierzchnię naskórka (działanie lasera na podczerwień). Maksymalny, dozwolony czas oddziaływania urządzenia na konkretną strefę (np. brzuch) wynosi 15 minut.

Przetestowałam serię trzech zabiegów w ciągu dwóch tygodni. Na początku masażystka wykonująca zabieg uprzedziła mnie, że efekty będą widoczne dopiero po upływie 6 tygodni (tyle czasu trwa odbudowa włókien kolagenowych). Tak też się stało. Rezultaty zabiegu w postaci zmniejszenia dość znacznych rozstępów na zewnętrznej stronie ud były bardzo wyraźne. Jeśli chodzi o redukcję cellulitu, nie zauważyłam spektakularnych efektów (przy tzw. cellulicie tłuszczowym trzeba wykonać znacznie więcej niż trzy zabiegi), aczkolwiek nastąpiła zasadnicza poprawa jędrności skóry. Producent urządzenia zapewnia, że za jego pomocą można usunąć cellulit nawet w bardzo zaawansowanym stadium, jednak konieczna jest do tego seria zabiegów (6-10).

Cena V-Shape jest dość wysoka, ale zabieg - godny polecenia i rzeczywiście skuteczny . Polecam go osobom, które walczą jednocześnie z rozstępami, cellulitem i ogólną utratą jędrności skóry. Warto pamiętać, że nawet najlepsze zabiegi w towarzystwie złej diety (opartej na fast foodach i słodyczach) oraz braku ruchu nie zdziałają cudów lub ich efekty zostaną zniweczone.

Koniecznie należy połączyć poddanie się serii zabiegów z ćwiczeniami fizycznymi (np. aerobik 2 x w tygodniu czy basen) i kuracją oczyszczającą organizm z toksyn (np. 10 dniowy, ziołowy detox + wypijanie ok. 2 litrów niegazowanej wody mineralnej dziennie). Dzięki takiej "synergii" działań, efekty będą zaskakująco dobre.

Artykuł powstał we współpracy z Instytutem Urody New Look w Warszawie.

alat

Zobacz też:

Nasz test: elektrostymulacja + lipomassage

Więcej o: