Kate Moss dla Longchamp - pierwsza odsłona

Pojawiły się już zdjęcia torebek z kolekcji Kate Moss dla Longchamp.

Współpraca Kate Moss z Longchamp rozpoczęła się od wspólnych sesji zdjęciowych . Przez osiem sezonów modelka była twarzą francuskiej marki, a teraz zaprojektowała kolekcję torebek . Prezes Longchamp twierdzi, że idea współpracy była naturalną konsekwencją relacji, która tworzyła się przez lata. Współpraca modelki z marką oparta jest bowiem na zaufaniu.

Kate zawsze miała swoje zdanie o produktach, stylizacji kampanii, torebkach, które prezentowała czy kolekcji, którą widziała w showroomie, dlatego idea, by rozwinąć naszą relację i stworzyć coś razem zrodziła się całkiem naturalnie." - powiedział Prezes Longchamp, Jean Cassegrain.

Kolekcja Kate Moss dla LongchampKolekcja Kate Moss dla Longchamp www.longchamp.com

Modelka pracowała nad kolekcją pod okiem Sophie Delafontaine , dyrektora artystycznego marki. Kobiety odbyły serię spotkań w ciągu roku i były w stałym kontakcie. Sophie przesyłała Kate próbki skór , a ona odsyłała je ze swoimi uwagami. Kate Moss mówiąc o współpracy podkreśla to, że czuła się rozumiana a Sophie dodaje, jak ważne było zobaczenie garderoby modelki, by zrozumieć jej styl i gust oraz to, jakie torebki lubi.

Dla mnie, świetna torebka powinna być wygodna i powinna być lekka. Wiesz, noszę tak dużo rzeczy i napełniam torby po brzegi, więc jeśli torebka sama w sobie jest ciężka to nigdy nie mogę jej nosić. Chcę też by była trwała i spełniała swoją funkcję. Uważam, że niektóre torby ciągle się otwierają się i przez to są kompletnie niefunkcjonalne." - mówi Kate Moss.

Kolekcja Kate Moss dla LongchampKolekcja Kate Moss dla Longchamp www.longchamp.com

Behind the scenes

First Look: Kate Moss for Longchamp

Polecamy też wywiady ze strony Longchamp . Naprawdę warto zobaczyć zachwyt Kate , gdy ogląda gotowe torebki!

Kate Moss projektuje dla Longchamp

Czytaj w Znam.to: Nie będzie polskiego Vichy...

Więcej o: