Wiosną pachnij jak Celine Dion

Na nadchodzącą wiosnę gwiazda przygotowała nowy zapach - czy perfumy okażą się hitem?

Piosenkarka należy do bardzo już licznego grona gwiazd , które mogą poszczycić się stworzonymi przez siebie (a raczej przez specjalistów z branży perfumiarskiej) perfumami sygnowanymi własnym nazwiskiem. Celine ma na swoim koncie już kilka zapachów: pierwszy, powstały w 2003 roku "Celine Dion", "Belong", "Enchanting", "Sensational" czy wreszcie najnowszy, stworzony w 2009 roku "Chic". I to właśnie ten zapach w nowej, wiosennej odsłonie pojawi się na sklepowych półkach w marcu tego roku. Jakie będą nowe perfumy od Celine Dion?

celinedionbeauty.com

Po stworzeniu "Chic", zapachu, który oddawał magię mody połączoną z odrobiną wyszukania, chcieliśmy odkryć zupełnie nową sferę, ciągle pozostając przy modzie. Powstało coś świeżego, subtelnego i świetlistego... zapach, który po prostu jest szykowny - o nowych perfumach mówi sama Celine Dion.

Nowy zapach od Celine Dion Simply ChicNowy zapach od Celine Dion Simply Chic materiały prasowe

W nucie głowy znaleźć można: sycylijską bergamotkę, czarną porzeczkę

Nutę serca zdominowały: frezja, biała róża, kwiat lipy

U podstaw zapachu leżą: paczuli, drzewo sandałowe

Według Celine Dion Perfums nowy zapach pojawi się w kilku europejskich krajach, w tym Rumunii, Czechach, Niemczech czy Wielkiej Brytanii, gdzie perfumy o pojemności 50 ml mają kosztować 19,95 funtów . Nie wiadomo, czy zapach dotrze także do Polski.

Czy używasz perfum stworzonych przez gwiazdy? Jeśli tak, który zapach uważasz za najbardziej udany?

Jak pachną gwiazdy?

Czytaj w Znam.to: Pumeks w galaertce dla niecierpliwych

Więcej o: