Debiutancki projekt Coco Rochy

Gdzie lepiej zaprezentować jeden ze swoich projektów, jeśli nie podczas hucznego wydarzenia, jakim jest rozdanie nagród Grammy? Coco Rocha doskonale wykorzystała uroczystość do swoich celów. Coco Rocha

Gale i inne huczne wydarzenia to doskonały moment na promowanie marki . Dlatego wszyscy projektanci zabiegają o to, by gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie w ich sukni, bo to jedna z najlepszych reklam w obecnych czasach. Zdjęcia uczestników wydarzenia są szeroko komentowane a fotografie najlepszych kreacji obiegają świat, zapewniając marce rozpoznawalność. Pamiętacie egzotyczną suknię Jeniffer Lopez (Versace)? Do historii przeszła też sukienka - łabędź Bjork (Marjan Pejoski), kreacja z rozdania Oskarów Halle Berrry (Elie Saab), czy słynna, czarna suknia spięta agrafkami marki Versace, w której kusiła Elizabeth Hurley.

Coco Rocha Coco Rocha  Coco Rocha fot. ohsococo.blogspot.com

Nie dziwne, że Coco Rocha postanowiła zaprezentować swoją pierwszą autorską kreację właśnie podczas takiej gali, łącząc obowiązki zawodowe z autopromocją. Modelka pojawiła się na 52 rozdaniu nagród Grammy, gdzie pracowała jako reporterka ET Canada, ubrana w suknię własnego projektu. Debiut był doskonale zaplanowany, jak wszystkie działania modelki. Coco wcześniej poinformowała swoich fanów poprzez bloga i profil na Twitterze, że pojawi się w kreacji Rococo , bo tak w drodze konkursu ostatecznie nazwała swoją markę. Jak podoba się Wam jej kreacja?

Coco Rocha projektantką

Czytaj w Znam.to: Zapach jak z apteki!

Więcej o: