Dodatki według Joanny Horodyńskiej

Jedna z najbardziej znanych polskich stylistek radzi, jak za pomocą akcesoriów odmienić stylizację!

Dodatki to przez wielu niedoceniany element garderoby, który w rzeczywistości potrafi zdziałać cuda i odmienić każdy strój! W okresie przejścia między sezonami , kiedy mamy już dość jesienno-zimowych ubrań, a wiosenne są jeszcze zbyt lekkie, warto zastosować kilka sztuczek, dzięki którym nasze stylizacje nabiorą świeżości!

Wybierając dodatki warto inwestować w te ponadczasowe - jak pikowana torebka na łańcuszku (poniżej na zdjęciu), które nigdy nie wyjdą z mody . Natomiast do trendowych, utrzymanych w konkretnym, wyrazistym stylu (np. etnicznym) akcesoriów będziemy wracać co kilka sezonów - wykorzystując w zupełnie innym kontekście.

Joanna Horodyńska , stylistka która współpracuje z portugalską marką Parfois spotkała się z nami w warszawskim coctail barze Confashion , gdzie specjalnie dla Lula.pl stworzyła kilka stylizacji.

Propozycje Joanny łączą w sobie elementy idealne na karnawał i pochodzące z zimowych kolekcji z akcentami wiosennymi , które "bezboleśnie" pomogą nam odmienić szafy w trudnym okresie między sezonami!

Joanna Horodyńska dla Parfois

A co znajdziemy w najnowszej, wiosennej kolekcji Parfois ? Poniżej prezentujemy kilka dodatków z nowej linii! ParfoisParfois Parfois

Za pomoc przy realizacji nagrania dziękujemy:

Confashion coctail bar&restaurant

fotografowi Hadrianowi Kubasiewiczowi

wizażyście Danielowi Sobieśniewskiemu

marce kosmetycznej Make Up Store

modelce Izie Sipko

Trendowe dodatki Parfois w Polsce - czytaj więcej

Więcej o: