Na Walentynki wygraj perfumy dla ukochanego

Razem z marką ZEKE przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanego, my załatwiliśmy sprawę za Ciebie!

Marka zapachowa ZEKE stawia na męskość w starym, dobrym stylu i przywraca światu prawdziwych mężczyzn. Dawni bohaterowie wojenni to właśnie tacy mężczyźni. Który facet nie chciałby być pilotem, a która kobieta nie poszłaby za pilotem na koniec świata?

Zeke na WalentynkiZeke na Walentynki materiały prasowe

ZEKE występuje w 4 wariantach zapachowych :

*ZEKE 21 - świeży, wodny zapach z wyraźnymi akcentami cytrusowymi; *ZEKE 52 - zapach skórzany, zdecydowany, korzenno-drzewny, doprawiony aromatem kawy cytrusowymi; *ZEKE 32 - ciepły, orzeźwiający zapach z dominującymi zielonymi i drzewnymi akcentami, zdecydowany i zmysłowy; *ZEKE Maintenance - zapach mechaniczny z kwiatowymi akcentami i dodatkiem cytryny.

Do wygrania mamy 5 zestawów marki ZEKE , każdy o wartości powyżej 50 zł. Zestawy zapakowane są w metalowe pudełko i zawierają: deo aerosol antyperspirant 50ml oraz wodę toaletową 100ml.

Zeke na WalentynkiZeke na Walentynki materiały prasowe

Żeby wziąć udział w konkursie odpowiedz na zagadnienie konkursowe i

prześlij scenariusz na wymarzone Walentynki .

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy i opublikujemy na stronie. Odpowiedzi przysyłajcie na adres: lula@g.pl . W tytule wpiszcie "Zeke", a w treści maila oprócz odpowiedzi podajcie też swoje imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który będziemy mogli wysłać nagrodę!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy 10 lutego do godziny 12:00.

Więcej o: