Anja i Sasha prowadzą czasopismo

Anja Rubik i jej partner Sasha Knezevic podjęli nowe wyzwanie. Razem pracują nad przemianą austriackiego czasopisma 25 Magazine.

Wszystko zaczęło się, gdy przyjaciel Sashy kupił czasopismo i poprosił go, by mu pomógł w jego prowadzeniu. Okazało się, że model naprawdę się do tego nadaje i został redaktorem naczelnym.

Mój przyjaciel kupił 25 i poprosił mnie, bym my pomógł. Przekonałem Anję, by zajęła się modową częścią i zanim się zorientowaliśmy mieliśmy własny magazyn." - mówi Sasha.

Anja objęła stanowisko dyrektora artystycznego i zajmuje się działem mody. Sasha w wywiadzie dla models.com powiedział, że jego dziewczyna jest odpowiednią osobą na tym stanowisku nie tylko dlatego, że jest top modelką, ale ponieważ ma doskonały styl i doświadczenie w modzie. Polka pozyskała do współpracy takie sławy jak: Juergen Teller , Lachlan Bailey , Derek Kettela czy Victor Demarchelier . Razem z nimi będzie też pracpować stylistka Heathermary Jackson oraz modelki: Eniko Mihalik , Sasha Pivovarova , Maryna Linchuk , czy Abbey Lee Kershaw . Będziemy się mogli spodziewać niezliczonej rzeszy przyjaciół pary, którzy z pewnością wspomogą ich w tym projekcie.

Christmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmiChristmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmi fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

25 Magazine można określić jako lifestylowy magazyn z austriacką duszą. Na razie dostępny jest jedynie w Wiedniu, ale jednym z priorytetów Sashy jest by stał się międzynarodowy. Jeśli wcześniej znaliście to czasopismo, to zapomnijcie co o nim myśleliście, a jeśli nie mieliście o nim pojęcia, to dodajcie jego stronę do ulubionych , bo zapowiada się naprawdę ciekawie. 25 Magazine ma już ugruntowaną pozycję , ale duet modeli stara się ją jeszcze wzmocnić. Nad wiosennym numerem pracują już od listopada ubiegłego roku. Jedną ze zmian jest zatrudniono nowych pracowników. Część ekipy redakcyjnej pracuje w Wiedniu, a druga w Nowym Jorku. Kolejną to, że z miesięcznika 25 Magazine stanie się kwartalnikiem o lifestylu z naciskiem na modę .

Liczymy na świeży punkt widzenia . Z pewnością Sasha i Anją sa najlepszą reklamą dla czasopisma, a ich nazwiska są gwarancją rozgłosu, który z pewnością przełoży się na popularność, ale wierzymy, że stworzą coś naprawdę godnego uwagi . Ich pozycja z pewnością im to ułatwia. Odmieniony magazyn pojawi się w lutym. Dostępny będzie na stronie 25 Magazine .

Czytaj w Znam.to: Słodycz dla zmysłów, odżywienie dla ciała

Więcej o: