Pokaz Burberry w 3-D

Projektanci przestali walczyć z nową technologią i starają się dostosować do zmian. Transmisje pokazów online nie są nowością, ale pokaz 3-D z pewnością jest.

Możliwe, że Christopher Bailey zainspirował się filmem Avatar, gdy postanowił sfilmować pokaz Burberry techniką 3-D . Podczas, gdy 23 lutego o godzinie 16 zaproszeni goście będą podziwiać kolekcję Burberry w Chelsea College of Art Design w Londynie grono wybranych będzie mogło uczestniczyć w tym wydarzeniu oglądając pokaz w 3-D na ekranach zaprojektowanych przez Christophera.

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłaszając, że będziemy gospodarzami pierwszego na świecie globalnego pokazu mody. Technologia 3D przeniesie naszą globalną publiczność na londyński pokaz i pozwoli im zobaczyć kolory i materiały, usłyszeć muzykę i być częścią całego wydarzenia." - powiedział w wywiadzie dla WWD dyrektor artystyczny Burberry.

Transmisja pokazu kolekcji na jesień/zimę 2010/2011 odbędzie się w kilku miastach: Nowym Jorku , Los Angeles , Tokio , Dubaju i Paryżu . W LA ze względu na różnicę czasową odbędzie się kilka godzin później. Reszta zainteresowanych będzie mogła obejrzeć pokaz w 2-D na stronie live.burberry.com . Fani w czasie trwania pokazu będą mogli wyrażać swoje opinie na tablicy Burberry na serwisie Facebook, czy za pośrednictwem Twittera.

Projekt: Burberry (wiosna/lato 2010)Projekt: Burberry (wiosna/lato 2010) Burberry fot. AP Photo/Lefteris Pitarakis

Ten bezprecedensowy event pozwoli ludziom na całym świecie doświadczyć energii i atmosfery pokazu" - powiedział o transmisjach Christopher Bailey.

Podobno będzie można też obejrzeć pre-show , zajrzeć za kulisy i podziwiać paradę gwiazd na czerwonym dywanie, chociaż sama możliwość obejrzenia pokazu online z pewnością zadowoli zwolenników marki Burberry i talentu Christophera Bailey .

Czytaj w Znam.to: Biustonosz, który pieści cały dzień...

Więcej o: