Z nimi poszłabyś na randkę?

Walentynki tuż tuż... i z tej okazji pragniemy Wam zaprezentować nasz ranking przystojniaków. Czy byłybyście w stanie odmówić im pójścia na randkę?

Oto oni:

6) Daniel Craig - wspólne wyjście na basen?

Daniel Craig to mężczyzna, który świetnie prezentował się nie tylko jako James Bond w filmie Casino Royale. Z pewnością niejeden mężczyzna zazdrości mu wyglądu atlety. Jego muskulatura wyróżnia go na tle innych gwiazd, nie tylko wcielających się w postać Jamesa Bonda. Oglądany przez nas efekt nie jest na pewno owocem jednego, intensywnego weekendu na siłowni..

5) Gerard Butler - a może spacer po lesie?

Gerard ButlerGerard Butler Gerard Butler

Gerard znany m.in. z filmu "300" to typ niepokorny. Jego przenikający wzrok, gęste, ciemne włosy i dłuższy zarost sprawiają wrażenie nieprzystępnego i niegrzecznego zarazem. Uroku dodaje mu lekko wysunięty podbródek .

4) Brad Pitt - zaproszenie na kawę?

Gerard Butler

Jego zniewalające spojrzenie, a także charakterystyczne, wystające kości żuchwy  podkreślają jego męskie rysy twarzy. Co prawda jego obecny zarost budzi u niektórych kobiet lekkie rozczarowanie to nadal uznaje się go za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood.

3) Wentworth Miller - obiad w niedzielne, leniwe popołudnie?

Wentworth MillerWentworth Miller Wentworth Miller/Fot. Matt Sayles AP

Wentworth , dzięki swojemu chłopięcemu wyglądowi zawrócił w głowie niejednej fance serialu "Skazany na śmierć". Krótka fryzura, ciepłe a zarazem niewinne spojrzenie zdecydowanie go odmładza. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 38 lat !

2) Josh Holloway - romantyczna kolacja we dwoje?

Wentworth MillerJosh Holloway (Fot. East News /Getty Images)

Josh  to z pewnością jeden z nielicznych mężczyzn, któremu do twarzy z dłuższymi włosami. Niektórzy nawet sądzą, że  aktor znacznie traci na swej atrakcyjności wraz z ich skracaniem. Obok wyrazistych rysów twarzy i lekkiego zarostu to właśnie charakterystyczna fryzura jest wyrazem jego męskości.

1) Jude Law

Wentworth Millerprphotos

Jego spojrzenie sprawia, że miejsce i rodzaj randki przestaje chyba mieć znaczenie. Z jego roześmianych oczu można odczytać pogodne usposobienie, a z kolei z subtelnego uśmiechu nutkę tajemniczości, która tak intryguje kobiety .

Kasia

A jakie są Wasze typy?

Z którym z panów poszłabyś na randkę w Walentynki?
Więcej o: