Fashion for relief Haiti

W piątek, 12 lutego podczas nowojorskiego tygodnia mody odbył się charytatywny pokaz Naomi Campbell - Fashion for Relief podczas którego oddano hołd Alexandrowi McQueennowi.

Pokaz był niezwykle wesoły i widać było, że dla modeli i modelek to jest przyjemność. Uśmiechali się, wygłupiali a publiczność bawiła się razem z nimi. Agyness Deyn nie mogła utrzymać równowagi w szpilkach Burberry , a po drugim upadku postanowiła zdjąć buty i dokończyć pokaz na bosaka, na co publiczność zareagowała gromkimi brawami. Dwie modelki przeszły przez wybieg tanecznym krokiem, jedna podtrzymała się siedzącego w pierwszym rzędzie gościa, by poprawić sobie buta. Było spontanicznie i trzeba przyznać, że pokaz się udał .

Fashion for reliefFashion for relief Fashion for relief fot. EAST NEWS

Oprócz sławnych modeli i modelek ubrania zaprezentowały też Donna Karan , Diane von Furstenberg , Sarah Ferguson, Kelly Osborne, Chris Brown, Estelle. Przed samym finałem Naomi Campbell postanowiła oddać cześć zmarłemu w tym tygodniu Alexandrowi McQueenowi . Daphne Guinness przeszła przez wybieg w srebrnym kombinezonie, który projektant stworzył jako prezent urodzinowy. Ledwo ustała w niebotycznych butach z jego kolekcji, czekając na Heidi Mount, Sashę Pivovarovą, Natashę Poly, Karen Elson, Angelę Lindvall, Helenę Christensen i Naomi, które dołączyły do niej, by razem oddać hołd znakomitemu projektantowi. Wszystkie miały na sobie sukienki z kolekcji Alexandra McQueena.

Rzeczy zaprezentowane podczas pokazu będą dostępne od jutra w sklepie internetowym Net-A-Porter a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc w odbudowie systemu opieki zdrowotnej na Haiti.

Fragment pokazu można obejrzeć na stronie  http://www.ustream.tv/fashionforreliefNY .

FASHION FOR RELIEF

Fashion for Relief Haiti - Full Show - Part 3

Fashion for Relief Haiti - Full Show - Part 5

Naomi Campbell pomaga ofiarom Haiti

Czytaj w Znam.to: Błoto do włosów jak złoto

Więcej o: