Jessica Simpson Collection na wiosnę

Zobacz, co potentatka amerykańskiej branży modowej przygotowała na nadchodzący sezon!

W najnowszej kolekcji znajdziemy dużo trendowych akcesoriów , podobnych do tych widzianych na wybiegach największych kreatorów zarówno na ten jak i poprzedni sezon. Od czarnych sandałków na obcasie wysadzanych kamieniami w stylu zeszłorocznej kolekcji Balmain , po okulary przeciwsłoneczne w zdecydowanych kolorach w stylu tegorocznej Prady .

Najnowsza kolekcja Jessiki SimpsonNajnowsza kolekcja Jessiki Simpson Jessica Simpson Collection

Na kolażu: okulary przeciwsłoneczne, 45 dolarów; różowe czółenka na platformie, 79 dolarów; szpilki we wzór zebry, 89 dolarów; baleriny, 59 dolarów; sandałki na platformie, 89 zł; szpilki zdobione kryształkami, 98 dolarów.

Na pierwszym kolażu: okulary przeciwsłoneczne, 45 dolarów; niebieskie szpilki, 98 dolarów.

Jessica Simpson Collection, marka która w swojej ofercie ma zarówno dodatki, jak i ubrania oraz perfumy rozwija się bardzo dynamicznie. Już niedługo w jej ofercie znajdziemy także zegarki. Jessica podjęła współpracę ze znanym jubilerem Pascalem Mouawadem , której owocem ma być właśnie linia modowych zegarków.

Tworzenie tej kolekcji jest dla mnie wyjątkowym momentem - moja mama i ja pracujemy nad nią wspólnie i obie wkładamy w tę pracę dużo serca. To wielka przyjemność móc stworzyć linię, która jest niedroga i trendowa - powiedziała Jessica Simpson Fox New o nowej kolekcji.

W kolekcji znajdzie się 35 modeli (od inspirowanych męskim stylem po delikatne biżuteryjne elementy), których ceny wahać się będą w przedziale od 60 do 250 dolarów . Kolekcja pojawi się w sklepach jesienią 2010 .

Jessica Simpson Collection na jesień

Czytaj w Znam.to: Zupełnie nieskuteczny lakier do paznokci Inglot

Więcej o: