Świecące buty Rodarte

Pokaz sióstr Mulleavy zachwycił niesamowitym finałem. Zgasły światła, a modelki weszły na wybieg, by zaprezentować świecące obcasy!

Buty z najnowszej kolekcji Rodarte , która została zaprezentowana 16 lutego podczas nowojorskiego tygodnia mody mają szansę stać się hitem . Są oryginalne, kolorowe i bardzo charakterystyczne. Mają spiczaste czubki i ozdobione są licznymi wycięciami oraz wiązaniami. Do tego ozdobny, jakby rzeźbiony obcas , który ma w środku wbudowane światełko. Ciekawe czy są na baterie, czy mają jakiś inny mechanizm?

Świecące buty Rodarte z kolekcji na jesień/zimę 2010/2011, New York Fashion WeekŚwiecące buty Rodarte z kolekcji na jesień/zimę 2010/2011, New York Fashion Week 

Trzeba przyznać, że pomysł zaczerpnięty z obuwia sportowego sprawdził się znakomicie i wywołał poruszenie a pokaz sióstr Mulleavy na pewno zostanie zapamiętany. Projektantki udowodniły, że są naprawdę kreatywne i tworzą nowe trendy , a nie tylko się do nich dostosowują.

Focus na buty

Pokaz Rodarte jesień/zima 2010/2011

Więcej o: