Kim Kardashian podkrada pomysły?

Amerykańska gwiazda oskarżona o kradzież - czy to koniec Kim Kardashian-projektantki?

Kim Kardashian to fenomen amerykańskiego showbiznesu. Gwiazda serialu reality show "Keeping Up with the Kardashians" szybko zyskała popularność i uwielbienie fanów. Kim, która prowadzi własny butik w Los Angeles i zajmuje się modą, uchodzi już za znawczynię mody i całkiem niezłą stylistkę. Musimy przyznać, że nam podoba się jej osobisty styl i z ciekawością śledzimy jej modowe poczynania.

Kim nie marnuje czasu i dużo pracuje. Niedawno na rynku ukazał się pierwszy zapach, który gwiazda sygnowała swoim nazwiskiem. No właśnie. Logo, które pojawiło się na buteleczce perfum zdążyło już wywołać prawdziwą burzę. Otóż okazuje się, że jeszcze w 2008 roku Kim otrzymała w prezencie od amerykańskiej projektantki biżuterii, tworzącej dla marki Korcula wisiorek z logo marki. Dwie odwrócone do siebie plecami litery "K" tak spodobały się pannie Kardashian, że postanowiła wykorzystać ten motyw w pracy nad logiem własnej marki. Logo Kim jest bliźniaczo podobne do loga Korculi , różni je jedynie nieco inne ułożenie "nóżki" litery "K". Nie dziwimy się projektantce biżuterii, która poczuła się dotknięta całą sytuacją.

Czy Kim Kardashian podkradła pomysły innym projektantom?Czy Kim Kardashian podkradła pomysły innym projektantom? fot. East News/korcula.com

Kolejna wpadka zdarzyła się Kim w przypadku kolekcji, jaką wraz ze swoimi siostrami przygotowała dla znanej marki BEBE . Sukienka, którą Kim zaprezentowała na wybiegu 16 lutego podczas nowojorskiego pokazu swojej debiutanckiej linii Kardashians dla BEBE do złudzenia przypomina kreację z kolekcji na sezon jesień/zima 2009 marki Fendi . Podobna, minimalistyczna linia kreacji, nałożony na sukienkę gorset i wreszcie bardzo charakterystyczny kaptur - wszystkie elementy działają na niekorzyść Kim.

Czy gwiazda naprawdę nie potrafi zaprojektować nic sama ? A może kwestia logo i sukienki to po prostu dwa zbiegi okoliczności ?

Czy Kim Kardashian podkradła pomysły innym projektantom?Czy Kim Kardashian podkradła pomysły innym projektantom? fot. East News/korcula.com

Zobacz całą kolekcję sióstr Kardashian dla BEBE , która została zaprezentowana podczas tegorocznego Mercedes-Benz Fashion Week na jesień 2010!

Jak pachnie Kim Kardashian?

Czytaj w Znam.to: Bezpieczny i innowacyjny rozjaśniacz do włosów

Więcej o: