Pokaz Panache

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz Panache, która jest jedną z najszybciej rozwijających się marek bieliźniarskich na świecie.

Podczas pokazu zaprezentowano komplety bielizny z 4 linii należących do Panache. Każda z nich poprzedzona była prezentacją, a trzy rozpoczęły się występem tanecznym . Modelki doskonale się bawiły. Uśmiechały do siebie, żartowały, dzięki czemu pokaz wypadł znakomicie i oglądało się go z przyjemnością. Po zakończeniu prezentacji wystawiono trzy wieszaki z bielizną i można było obejrzeć ją z bliska. Zapewnienia producenta o wysokiej jakości wykonania i użytych materiałów są prawdziwe. Bielizna jest doskonale wykonana, a co najważniejsze zasięg rozmiarów jest naprawdę imponujący. Panache produkuje staniki aż do rozmiaru K .

Pokaz bielizny PanachePokaz bielizny Panache Pokaz Panache fot. EAST NEWS

Marka Atlantis ma w swojej ofercie staniki, które dzięki trójstopniowej gradacji i innowacyjnej, płynnej substancji powiększają biust nawet o dwa rozmiary. Superbra to kolekcja na na każdy dzień i specjalne okazje, a nowością tego sezonu jest także linia dla kobiet karmiących i ciężarnych. Cleo to marka stworzona z myślą o nastolatkach i kobietach lubiących kolorową bieliznę. Masquerade to elegancka linia, kojarząca się z buduarem i Moulin Rouge.

Pokaz bielizny PanachePokaz bielizny Panache Pokaz Panache fot. EAST NEWS

Przedstawicielem marki Panache w Polsce jest firm So Chic! , która zajmuje się również propagowaniem bra-fittingu. Na jej stronie internetowej www.sochic.pl znajdziecie film instrruktażowy o właściwym doborze rozmiaru biustonosza.

Czytaj w Znam.to: Vanity - cukrowy krem do depilacji

Więcej o: