Kremy po depilacji

O wadze pielęgnacji skóry po depilacji - kilka faktów, porad i propozycji kosmetycznych.

Kobiety w dzisiejszych czasach są mocno skupione na poszukiwaniu idealnego sposobu depilacji . Rozmawiają o tym na forach internetowych, imprezach, uczelniach, w szkole, pracy... Zapominają jednak, że równie ważne dla zdrowego i pięknego wyglądu skóry jest to, jak dbamy o nią po zabiegu usuwania włosków.

Drogerie oferują całe mnóstwo lepszych i gorszych produktów do stosowania po depilacji . Są to kremy, żele i balsamy mające na celu zmiękczyć skórę , by włoski łatwiej mogły się przez nią przebić i by nie wrastały; spowodować wolniejszy wzrost włosków i łagodzić podrażnienia wywołane kremami, maszynką czy depilatorem.

Ceny takich specyfików są bardzo różne - od kremów popularnych marek za około 15 zł do kosmetyków specjalistycznych firm, często dostępnych tylko w aptekach za około 150 zł.

Stosujecie kremy po depilacji? Widzicie rezultaty? Możecie polecić jakieś sprawdzone kosmetyki?

Niżej kilka znalezionych przez nas propozycji wraz z cenami:

kolaż Lula.plkolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Na kolażu: balsam po depilacji opóźniający odrost włosków Soraya, 11,70 zł (mydlandia.pl); balsam po depilacji Juvena, 128 zł (lemonnet.pl); kojący balsam po depilacji Oriflame, 14,90 zł ; balsam po depilacji SSS Avon, 16 zł ; balsam podepilacyjny Guinot, 86 zł (lemonnet.pl); balsam do ciała opóźniający odrastanie włosków Oriflame, 16,90 zł ; balsam podepilacyjny Bellitas, 26 zł (sklep.strefa-urody.pl) .

Anna Szulc

Gingersphere

Więcej o: