Różowa Kelly Osbourne

Kelly Osbourne lubi eksperymentować zarówno ze stylem jak i fryzurami. Ekscentryczną stylizacją skutecznie potrafi ukrywać niedostatki urody i niewysoki wzrost.

Debiutowała jako córka sławnego ojca, muzyka rockowego Ozzy'ego Osbourne'a w reality show The Osbournes . Konfrontacja z mediami była trudnym doświadczeniem dla zakompleksionej nastolatki, jednak Kelly brawurowo poradziła sobie z własnym wizerunkiem. Zaczęła eksperymentować z wyglądem, farbując włosy na jaskrawe kolory, na czarno i nosząc ekstrawaganckie ubrania. Po wielu wpadkach ostatecznie stała się ikoną mody i dowodem na to, że nie trzeba mieć rozmiaru S, żeby dobrze wyglądać.

Eastnews

Kelly założyła własną linię odzieżową Stiletto Killers , inspirowaną punkiem i kreskówkami, niestety już nieistniejącą. Była twarzą kampanii reklamowej firmy Accessorize . Występowała również w roli modelki na pokazach Heatherette, Betsey Johnson oraz na organizowanym przez Naomi Campbell charytatywnym pokazie wspierającym pomoc dla ofiar Haiti . Widać, że świetnie się czuje we własnym ciele, a za zmianami jej wizerunku trudno nadążyć. Naszym zdaniem najlepiej jej jest w klasycznym blondzie, jednak ostatnio znów zaekperymentowała ze zgaszonym różem. Czy to na pewno była dobra decyzja?

AP/Chris Pizzello

Brunetki rządzą?

Czytaj w Znam.to: Mówcie mi od dziś Sophia Loren!

Więcej o: