Modna elegancja: paznokcie nude

Elegancja i klasyka są zawsze na topie i świadczą o dobrym guście. Potwierdzają to gwiazdy, które na największe gale wybrały subtelny manicure w kolorze nude.

Na pokazach panuje era naturalności . Gwiazdy śledzą trendy i wykorzystują je by lśnić przed obiektywem. Aktualna moda odpowiada klasycznym i eleganckim wzorcom : subtelność góruje nad kiczem, wyrazistością i przesadą. Zoe Saldana i Natalie Portman pojawiły się na gali rozdania Oscarów w naturalnie wyglądającym makijażu i twarzy i paznokci. Jedynie powieki i rzęsy były pomalowane mocniej, dla podkreślenia wagi uroczystości, jak i piękna oczu. Charlize Theron postawiła na usta, które podkreśliła symbolem kobiecości - czerwoną szminką. Za to manicure, podobnie jak koleżanki z branży, miała delikatny i wpasowujący się w trend nude .

Zoe Saldana,Natalie Portman,Charlize TheronZoe Saldana,Natalie Portman,Charlize Theron Zoe Saldana fot. AP Photo; Natalie Portman fot. AP Photo; Charlize Theron fot. East News

Warto zainspirować się wyborem tych aktorek. Delikatne, mleczne odcienie lakierów do paznokci są wiecznie modne i nadają się na każdą okazję - od wielkich gali po spacer z psem. Mówi się, że kobieta z francuskim manicure podświadomie postrzegana jest jako bardzo zadbana , dlatego dla cierpliwych polecamy tę wersję techniki zdobniczej paznokci. Najlepszym wyborem kolorystycznym będzie półprzezroczysty beż złamany różem lub jasny róż .

Niżej kilka przykładów emalii w subtelnych odcieniach nude:

kolaż Lula.plkolaż Lula.pl kolaż Lula.pl

Na kolażu: lakier szybkoschnący Avon, 23,00 zł ; lakier Sally Hansen, 15 zł (ekobieca.pl); emalia do francuskiego manicure z połyskiem Oriflame, 17,90 zł ; zestaw do francuskiego manicure Avon, 40 zł ; lakier do francuskiego manicure Bell, 4,55 zł/szt. (amora.pl); lakier Konad, 13,42 zł (ekobieca.pl); emalia do francuskiego manicure Oriflame, 17,90 zł ; lakier Deborah, 24,90 zł (amora.pl).

Anna Szulc

Hit czy kit: ciemne oko

Czytaj w Znam.to: Żel do higieny intymnej

Więcej o: