NASZ TEST: ujędrniajacy zabieg algowy

Doskonale jędrna skóra to marzenie każdej kobiety. Jaki efekt można osiągnąć dzięki zabiegowi na ciało z algami?

Ujędrniający koktajl algowy to zabieg przeznaczony dla skóry zwiotczałej, odwodnionej i suchej, wymagającej ujędrnienia i silnego nawilżenia. Zabieg składa się wyłącznie z naturalnych surowców. Dzięki zmikronizowanej formie alg łączonej z żelowym aktywatorem skórze ma być dostarczony szereg substancji aktywnych, które wykazują wysoką bioaktywność i zachowują swoją naturalną świeżość. Skóra po zabiegu ma być elastyczna, jędrna i nawilżona.

W zabiegu wykorzystane są kosmetyki Pat&Rub , marki współtworzonej przez Kingę Rusin. Markę charakteryzuje dbałość o ekologiczny skład surowcowy kosmetyków (kosmetyki Pat&Rub nie zawierają parabenów, pegów, konserwantów, sztucznych zapachów i pochodnych ropy naftowej).

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: zaburzenia krzepliwości krwi, ciąża, karmienie piersią, miesiączka, zły stan zdrowia - temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy, gruźlica, wysiękowe zapalenie stawów, depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 godzin, uczulenie na skorupiaki

W zabiegu wykorzystane są kosmetyki Pat&Rub, marki stworzonej przez Kingę Rusin.

TEST ZABIEGU

Miejsce: Retro Day Spa , ul. Al. Ujazdowskie 18/11, Warszawa

Cena: 280 zł/jeden zabieg

Osoba testująca: Basia, redaktorka Luli

Czas trwania zabiegu: 140 min; można go wykonać jednorazowo lub w serii (zalecana seria zabiegów - 2 razy w tygodniu)

Retro Day SpaRetro Day Spa fot. materiały prasowe

Moja opinia:

Pierwsza rzecz, która zwróciła moją uwagę, jak tylko przekroczyłam próg Retro Day Spa to wspaniały, klimatyczny wystrój - piękne wnętrza w starej kamienicy zostały zaaranżowane w pomysłowy i ciekawy sposób. Atmosfera salonu pozwala się zrelaksować i oczyścić myśli.

Nie wiedziałam czego spodziewać się po zabiegu - znałam co prawda dobroczynne działanie alg, ale nie miałam wcześniej kontaktu z polskimi kosmetykami Pat&Rub , które także wykorzystywane są w Retro Day Spa. Zabieg trwający długo, bo ponad dwie godziny sprawił mi nie tylko dużą przyjemność, ale przede wszystkim zapewnił świetną kondycję mojej skórze. Po zabiegu skóra rzeczywiście była mocno nawilżona i elastyczna.

Nasz test: drenaż limfatyczny

Więcej o: